برنامه بازی‌های مرحله گروهی جام باشگاههای آسیا

جام باشگاههای آسیا

1397/11/18
|
12:19

برنامه بازی‌های مرحله گروهی تیم‌های فوتبال جام باشگاههای آسیا

پلی‌آف
ﺳﻪشنبه 30 بهمن 1397
شاندونگ لوننگ 4 - 1 هانوی
سانفرسه هیروشیما 0 (4) - (3) 0 چیانگرای تایلند
کاشیما آنتلرز 4 - 1 نیوکسل جتس
اولسان هیوندای 5 - 1 پراک
النصر دبی 1 - 2 پاختاکور
الریان 3 - 1 سایپا
الغرافه 2 - 3 ذوب آهن
النصرعربستان 4 - 0 آجی ام کا
---------------------------------------------------------------------------------------------

گروه A
دوشنبه 13 اسفند 1397
الوصل امارات 1 - 0 النصرعربستان
ذوب آهن 0 - 0 الزورا

دوشنبه 20 اسفند 1397
الزورا 5 - 0 الوصل امارات
النصرعربستان 2 - 3 ذوب آهن

دوشنبه 19 فروردین 1398
الوصل امارات1 - 3ذوب آهن 20:10
النصرعربستان4 - 1الزورا 21:45

ﺳﻪشنبه 3 اردیبهشت 1398
الزورا - النصرعربستان 19:30
ذوب آهن - الوصل امارات 20:00

ﺳﻪشنبه 17 اردیبهشت 1398
الزورا - ذوب آهن 19:30
النصرعربستان - الوصل امارات 22:30

ﺳﻪشنبه 31 اردیبهشت 1398
الوصل امارات - الزورا 20:25
ذوب آهن - النصرعربستان 21:30
---------------------------------------------------------------------------------------------

گروه B
دوشنبه 13 اسفند 1397
لوکوموتیو تاشکند 2 - 0 الوحده امارات
الاتحاد عربستان 5 - 1 الریان

دوشنبه 20 اسفند 1397
الوحده امارات 4 - 1 الاتحاد عربستان
الریان 2 - 1 لوکوموتیو تاشکند

ﺳﻪشنبه 20 فروردین 1398
الریان 1 - 2 الوحده امارات
الاتحاد عربستان 3 - 2 لوکوموتیو تاشکند

دوشنبه 2 اردیبهشت 1398
لوکوموتیو تاشکند - الاتحاد عربستان 18:00
الوحده امارات - الریان 19:50

ﺳﻪشنبه 17 اردیبهشت 1398
الوحده امارات - لوکوموتیو تاشکند 19:35
الریان - الاتحاد عربستان 23:00

ﺳﻪشنبه 31 اردیبهشت 1398
الاتحاد عربستان - الوحده امارات 12:00
لوکوموتیو تاشکند - الریان 18:30

---------------------------------------------------------------------------------------------

گروه C
ﺳﻪشنبه 14 اسفند 1397
الدحیل 3 - 0 استقلال
العین امارات 0 - 1 الهلال عربستان

ﺳﻪشنبه 21 اسفند 1397
استقلال 1 - 1 العین امارات
الهلال عربستان 3 - 1 الدحیل

دوشنبه 19 فروردین 1398
الدحیل2 -2 العین امارات 20:00
استقلال2 -1 الهلال عربستان 21:30

ﺳﻪشنبه 3 اردیبهشت 1398
الهلال عربستان - استقلال 19:30
العین امارات - الدحیل 20:30

دوشنبه 16 اردیبهشت 1398
استقلال - الدحیل 20:30
الهلال عربستان - العین امارات 23:30

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
العین امارات - استقلال 22:30
الدحیل - الهلال عربستان 22:30

---------------------------------------------------------------------------------------------


گروه D
ﺳﻪشنبه 14 اسفند 1397
پرسپولیس 1 - 1 پاختاکور
الاهلی عربستان 2 - 0 السد

ﺳﻪشنبه 21 اسفند 1397
پاختاکور 1 - 0 الاهلی عربستان
السد 1 - 0 پرسپولیس

ﺳﻪشنبه 20 فروردین 1398
پاختاکور 2 - 2 السد
پرسپولیس 2 - 0 الاهلی عربستان

دوشنبه 2 اردیبهشت 1398
الاهلی عربستان 2 - 1 پرسپولیس
السد 2 - 1 پاختاکور

دوشنبه 16 اردیبهشت 1398
پاختاکور - پرسپولیس 19:30
السد - الاهلی عربستان 23:15

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
پرسپولیس - السد 19:30
الاهلی عربستان - پاختاکور 23:50
---------------------------------------------------------------------------------------------


گروه E
ﺳﻪشنبه 14 اسفند 1397
کاشیما آنتلرز 2 - 1 جوهور دارالتعظیم
ژیونگنام 2 - 2 شاندونگ لوننگ

ﺳﻪشنبه 21 اسفند 1397
شاندونگ لوننگ 2 - 2 کاشیما آنتلرز
جوهور دارالتعظیم 1 - 1 ژیونگنام

ﺳﻪشنبه 20 فروردین 1398
ژیونگنام 2 - 3 کاشیما آنتلرز
شاندونگ لوننگ 2 - 1 جوهور دارالتعظیم

چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
کاشیما آنتلرز - ژیونگنام 14:30
جوهور دارالتعظیم - شاندونگ لوننگ 17:15

چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398
شاندونگ لوننگ - ژیونگنام 16:00
جوهور دارالتعظیم - کاشیما آنتلرز 17:15

چهارشنبه 1 خرداد 1398
کاشیما آنتلرز - شاندونگ لوننگ 14:30
ژیونگنام - جوهور دارالتعظیم 15:00

---------------------------------------------------------------------------------------------


گروه F
ﺳﻪشنبه 14 اسفند 1397
ملبورن ویکتوری 1 - 3 دگو
گوانگژو چین 2 - 0 سانفرسه هیروشیما

ﺳﻪشنبه 21 اسفند 1397
سانفرسه هیروشیما 2 - 1 ملبورن ویکتوری
دگو 3 - 1 گوانگژو چین

چهارشنبه 21 فروردین 1398
سانفرسه هیروشیما 2 -0 دگو
گوانگژو چین 4 - 0 ملبورن ویکتوری

ﺳﻪشنبه 3 اردیبهشت 1398
ملبورن ویکتوری - گوانگژو چین 14:00
دگو - سانفرسه هیروشیما 15:30

چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398
سانفرسه هیروشیما - گوانگژو چین 14:30
دگو - ملبورن ویکتوری 14:30

چهارشنبه 1 خرداد 1398
ملبورن ویکتوری - سانفرسه هیروشیما 14:00
گوانگژو چین - دگو 16:30
---------------------------------------------------------------------------------------------


گروه G
چهارشنبه 15 اسفند 1397
چونبوک موتورز 3 - 1 بیجینگ گوان
اوراوا ردز 3 - 0 بوریرام تایلند

چهارشنبه 22 اسفند 1397
بوریرام تایلند - چونبوک موتورز 14:30
بیجینگ گوان - اوراوا ردز 15:30

ﺳﻪشنبه 20 فروردین 1398
اوراوا ردز 0 - 1 چونبوک موتورز
بوریرام تایلند 1 - 3 بیجینگ گوان

چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
چونبوک موتورز - اوراوا ردز 14:30
بیجینگ گوان - بوریرام تایلند 16:30

ﺳﻪشنبه 17 اردیبهشت 1398
بوریرام تایلند - اوراوا ردز 15:30
بیجینگ گوان - چونبوک موتورز 16:30

ﺳﻪشنبه 31 اردیبهشت 1398
چونبوک موتورز - بوریرام تایلند 14:30
اوراوا ردز - بیجینگ گوان 15:00

---------------------------------------------------------------------------------------------

گروه H
چهارشنبه 15 اسفند 1397
اف سی سیدنی 0 - 0 اولسان هیوندای
شانگهای SIPG 1 - 0 کاوازاکی

چهارشنبه 22 اسفند 1397
کاوازاکی - اف سی سیدنی 13:30
اولسان هیوندای - شانگهای SIPG 13:30

چهارشنبه 21 فروردین 1398
اف سی سیدنی - شانگهای SIPG 14:00
اولسان هیوندای - کاوازاکی 15:30

ﺳﻪشنبه 3 اردیبهشت 1398
کاوازاکی - اولسان هیوندای 14:30
شانگهای SIPG - اف سی سیدنی 16:00

ﺳﻪشنبه 17 اردیبهشت 1398
کاوازاکی - شانگهای SIPG 14:30
اولسان هیوندای - اف سی سیدنی 14:30

ﺳﻪشنبه 31 اردیبهشت 1398
اف سی سیدنی - کاوازاکی 14:00
شانگهای SIPG - اولسان هیوندای 16:00




#رادیو_ورزش؛ موج FM ردیف 92
http 97//sapp.ir/radiovarzesh92

دسترسی سریع