پیام رئیس فدراسیون هندبال پس از ششمی تیم ملی در آسیا

رئیس فدراسیون طی پیامی در رابطه با نتیجه تیم ملی و عنوان ششمی در نوزدهمین دوره قهرمانی مردان آسیا اظهار نظر کرد.

1398/11/07
09:37

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال؛ رئیس فدراسیون طی پیامی در رابطه با نتیجه تیم ملی و عنوان ششمی در نوزدهمین دوره قهرمانی مردان آسیا اظهار نظر کرد که متن پیام علیرضا پاکدل به شرح زیر است:
«اینجانب از همه جامعه هندبال بخاطر حمایت و همراهی تیم ملی تشکر می‌کنم و خیلی متاسفم که علیرغم اینکه تا جهانی شدن تنها 10 ثانیه فاصله داشتیم، این فرصت از دستمان رفت.
چیزی که همگان باید بدانند این بود که همه بازیکنان، کادر فنی و بقیه عوامل هم قسم شده بودند که این مهم اتفاق بیافتد و در این راه هم تلاش کردند ولی برخی اتفاقات و اشتباهات باعث شد به نتیجه دلخواه نرسیم.
بنده قبلاً هم گفته بودم کار بسیار سختی پیش روی داریم، واقعا تیم های خوبی حضور داشتند، خصوصا تیم های گروه ما که قطر، کره جنوبی و کویت نود درصد قهرمانی های آسیا از آن این تیم ها بود و واقعا یک شبه هم به این نقطه نرسیده اند کما اینکه قطر و کره جنوبی دو تیم گروه ما فینالیست مسابقات شدند.
به نوبه خودم از زحمات کادر فنی و بازیکنان تیم تشکر می‌کنم و از جامعه هندبال بخاطر اینکه نتوانستیم خواسته آنها را برآورده کنیم پوزش می طلبم، ان‌شالله با آسیب شناسی دقیق دلایل شکست های قبلی و فعلی با حضور کارشناسان و خبرگان امر و پیدا کردن راهکار قابل اجرا برای آنها در سایه حمایت و همدلی همه شما بزرگواران و حمایت بیش از پیش وزارت ورزش بتوانیم این رشته ورزشی را به جایگاه در خور شأن خودش در آسیا برسانیم.
ضمنا جا دارد از حمایت های پیشکسوتان عزیز و واقعی هندبال، روسای تلاشگر هیات هندبال استان ها، اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی، صدا و سیما و... تشکر و قدردانی نمایم.»

دسترسی سریع