به اضافه ورزش هر روز از ساعت 12:00 به مدت 55 دقیقه

رادیو ورزش

به اضافه ورزش

نقش ورزش در كمك به حفاظت از محیط‌زیست در برنامه «به اضافه ورزش»

برنامه «به اضافه ورزش» امروز درباره نقش ورزش در كمك به حفاظت از محیط‌زیست صحبت می‌كند.

1400/12/07
11:51

به گزارش رادیو ورزش؛ محیط زیست یا محیطی كه در آن زندگی می‌كنیم در واقع تاثیرگذار بر همه تلاش‌ها و فعالیت‌های بدنی ما می‌باشد بنابراین نمی‌توان اثرات محیط را بر چرخه زندگانی انسان‌ها نادیده گرفت. بنابراین باید واقعیت را بپذیریم كه محیط زیست در تمامی فعل و انفعالات عصر حاضر نقش بسزایی دارد. انسان امروزی به جای استفاده از نیروی بدنی و فعالیت بیشتر كارهای خود را به وسیله ماشین‌های گوناگون انجام می‌دهند. نیاكان ما برای انجام بسیاری از فعالیت‌های روزمره خود مجبور به تلاش و فعالیت بدنی بودند و این به سلامت جسمانی و روانی آنان كمك می‌كرد. در حالی كه دستگاه‌های بدن انسان طوری ساخته شده‌اند كه با فعالیت و انجام كار بیشتر بر قابلیت‌های آنها افزوده می‌شود.

برنامه امروز «به اضافه ورزش» با توجه به استفاده از نمادهایی همچون یوز ایرانی بر روی پیراهن ملی‌پوشان فوتبال، به موضوع نقش ورزش در كمك به حفاظت از محیط‌زیست می‌پردازد.

حامد رستگار مسئول كمیته حفظ محیط كوهستان فدراسیون كوهنوردی و صعودهای ورزشی و احسان اصولی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از میهمانان امروز برنامه هستند كه در خصوص موضوع صحبت می‌كنند.

گزارشی از امید فراغت و هوتن خداپرست از دیگر بخش‌های این برنامه است.

به اضافه ورزش، كاری از گروه جامعه رادیو ورزش به تهیه كنندگی عبادالله رضایی و گویندگی اكرام سبحانی امروز 7 اسفند ماه از ساعت 12 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
به اضافه ورزش