باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

محمودوند اعلام كرد؛ حضور 97 ورزشكار خارجی بانو در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا

سرپرست نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: از 430 ورزشكار و همراهی كه برای رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا به ایران می‌آیند 97 نفر بانوان ورزشكار هستند.

1402/11/25
12:02

زهرا محمودوند سرپرست نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: در یازدهمین دوره رقابت‌های
دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا به میزبانی ایران كه از 28 تا 30 بهمن برگزار می‌شود، 27 كشور اعلام آمادگی كردند. 2 كشور وارد ایران شدند و تا جمعه تقریباً بقیه كشورها هم كامل می‌شوند.

وی ادامه داد: دختران ما در هر ماده از نفر اول تا سوم بر اساس بهترین ركوردهایی كه ثبت كردند در 12 ماده با رقبا به رقابت می‌پردازند.

محمودوند گفت: از 430 ورزشكار و همراهی كه برای مسابقات وارد كشور می‌شوند 97 نفر بانوان ورزشكار هستند كه از مدعیان هستند. با توجه به اینكه این مسابقات آخرین فرصت كسب سهمیه ورودی مسابقات جهانی است كه در اسفند برگزار می‌شود و همچنین در كسب سهمیه المپیك هم تاثیر دارد، تمام ورزشكاران از كشورهای آسیایی حضور دارند كه همه از مدعیان هستند.

سرپرست نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد پیش بینی نتایج این مسابقات اظهار كرد: در دوره قبل كه این مسابقات در ایران برگزار شده بود 60 ورزشكار به ایران آمده بودند و همچنین در مسابقات خارج از ایران هم تا به حال ما این تعداد ورزشكار را اعزام نكرده بودیم. در مجموع مدال‌ها این دو مورد بسیار تاثیر دارد. در دختران بی‌شانس نیستیم حتی به رنگ مدال هم فكر كردیم. امیدواریم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان