ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

خسروی نژاد: تمام اماكن ورزشی شهرستان ایلام در اختیار زوار اربعین است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایلام از در اختیار قرار دادن تمام سالن‌ها و اماكن ورزشی با امكانات كافی در اختیار ستاد اربعین و طرح پیاده روی جاماندگان اربعین در روز چهاردهم شهریور خبر داد.

1402/06/11
11:45

سعید خسروی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایلام در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: با توجه به اینكه شهرستان ایلام آخرین مسیر دسترسی به مرز مهران است تمام اماكن ورزشی با ایستگاه‌ها و موكب‌های صلواتی در اختیار زوار قرار گرفته است. تمام سالن‌های ورزشی با امكانات كافی تا روز برگشت تمام زوار امام حسین(ع) در اختیار ستاد اربعین است همچنین در روز چهاردهم شهریور روز قبل از اربعین طرح پیاده‌روی جاماندگان اربعین در شهرستان ایلام اجرا می‌شود.

خسروی نژاد ادامه داد: ما 18 هزار ورزشكار سازمان یافته در شهرستان داریم و در طول سال 300 میزبانی برای مسابقات استانی خواهیم داشت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایلام بیان كرد: در رشته‌های بسكتبال، مینی فوتبال، كاراته، ورزش همگانی، تكواندو، وزنه‌برداری بانوان و بوكس بسیار پویا هستیم.

وی افزود: در رشته شطرنج تنها استاد بزرگ منطقه غرب كشور آقای نیكوكار متعلق به شهرستان ایلام است و مسافر هانگژو ما آقای جواد فروغی هستند كه ان‌شاالله با مدال طلا به ایران خواهد آمد.

رئیس اداره ورزش شهرستان ایلام در مورد اقدامات ورزشی این استان اظهار كرد: چهار پارك ایستگاه صبحگاهی داریم، 8 ایستگاه پیاده‌روی و 8 جاده سلامت در شهرستان داریم. طرح ملی ورزش با مردم را در سطح شهر با حضور ورزشكاران پوشش می‌دهیم و همچنین طرح قدم قدم تا حرم را در این شهرستان انجام خواهیم داد.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 08:30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران