پنجره ای رو به شب هرشب از ساعت 23:00 به مدت 180دقیقه

رادیو ورزش

پنجره اي رو به شب

نائینی: لیگ والیبال ساحلی انسجام كافی نداشت


برنامه "شبی با والیبال" دوشنبه 27 آذر، با حضور رضا نائینی، سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی، پیرامون وضعیت برگزاری رقابتهای لیگ برتر والیبال به گفتگو پرداخت.

1396/09/28
08:33


به گزارش رادیو ورزش؛ رضا نائینی، سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی، در ارتباط با شرایط كنونی والیبال ساحلی در جهان گفت: در كل دنیا بازیكنان الان در فصل استراحت هستند. حدود 3 هفته است كه بازیهای تورهای جهانی و آسیایی تمام شده است و بازیكنان تا ژانویه فرصت استراحت دارند.
وی، درباره وضعیت برگزاری ادامه رقابتهای لیگ برتر اظهار كرد: بازیهای لیگ را جدیداً برگزار كردیم كه 4 تیم برتر آن مشخص شد. با توجه به اینكه بازیكنان ملی پوش مشغول بازی بودند، نتوانستیم رقابتهای لیگ را به اتمام برسانیم. قرار بود مسابقات در بندرعباس برگزار شود كه موافقت نشد. سازمان ساحلی از جزیره كیش درخواست كرده كه مسابقات در آنجا برگزار شود. انشالله هر چه زودتر به همراه یك تور اپن بازیها را برگزار می كنیم كه پس از آن اردوهای تیم ملی را داشته باشیم.
نائینی، در پاسخ این سوال كه به نظر شما این نوع برگزاری لیگ برتر والیبال ساحلی می تواند نوید بخش آینده ای روشن باشد، عنوان كرد: مسابقات آن انسجام كافی را نداشت. به طور مثال تیم كیش كه میزبان آن كیش است، نباید خارج از آن منطقه برگزار شود؛ اما به دلیل اینكه هوا گرم بود، مجبور به تغییر مكان بازی به استان گلستان شدیم. به اعتقاد من اگر بازیها به طور متمركز در چند دوره برگزار شود، بهتر از این است كه به صورت رفت و برگشت انجام شود. اینكه یك تیم در یك روز دو بازی نیم ساعته در صبح و عصر داشته باشد، بازی بسیار بی روحی خواهد شد. از دیگر مشكلات عدیده والیبال ساحلی بحث اسپانسرینگ است.
برنامه زنده پنجره ای رو به شب، دوشنبه ها با نام شبی با والیبال، با اجرای مسعود اسكویی و كارشناسی علی شاكری و سیف الله ترابی، كاری از گروه مسابقات ورزشی است كه با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش های ورزشی و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از ساعت 22 به مدت 4 ساعت تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

دسترسی سریع
پنجره ای رو به شب