جهان ورزش (دو و میدانی) یك شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (دو و ميداني)

كاظمی: مسابقات دو‌ومیدانی قهرمانی كشوراز 9 تا 13 شهریور برگزار می‌شود

مسئول روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی از برگزاری مسابقات دوومیدانی قهرمانی كشور و مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در شهریور‌ خبر داد.

1402/06/05
13:28

طاهر كاظمی مسئول روابط عمومی فدراسیون دوو‌میدانی در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: چهاردهمین دوره المپیاد استعدادهای برتر برای دختران امروز 5 شهریور از 7 صبح تا 8 شب به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب در رشته ورزشی دوو‌میدانی میدانی آغاز شده است، همچنین برای پسران سه‌شنبه 7 شهریور بر برگزار خواهد شد.

كاظمی ادامه داد: استقبال بسیار خوبی برای شركت در مسابقات شده است به‌ طوری كه بعضی از استان‌ها از ظرفیت مشخص شده هم نفرات بیشتری را فرستادند. امیدواریم بتوانیم با جشنواره المپیادهای ورزشی، ورزشكاران خوبی را شناسایی كنیم.

مسئول روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی افزود: نهم و دهم شهریور مسابقات قهرمانی كشور برای بانوان و 12 و 13 شهریور برای آقایان برگزار خواهد شد. اهمیت این مسابقات به این دلیل است كه این مسابقات در جدول رتبه‌بندی و رنكینگ فدراسیون جهانی 100 امتیاز را به خود اختصاص داده است و همچنین برای سهمیه المپیك نیز خیلی اهمیت دارد و تمام قهرمانان دو‌ومیدانی مانند آقایان حدادی و تفتیان نیز در این مسابقات شركت می‌كنند.

وی ادامه داد: به خاطر مسابقات جام امام رضا(ع) و مسابقات انتخابی حضور در قهرمانی آسیا این مسابقات كمی دیرتر برگزار شد.

كاظمی در مورد اسكان اعضای تیم ملی كه در بازی‌های آسیایی شركت دارند، اظهار كرد: آقای تفتیان و خانم فصیحی و آقای مهدی پیرجهان در اردوی خارج از كشور به سر می‌برند. آقای مهدی صابری در خراسان رضوی در اردو است و سایر ورزشكاران در هتل شهر تهران اسكان داده شده‌اند.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (دو و میدانی)