ورزش ایران (هندبال) شنبه یك هفته در میان از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (هندبال)

انتصابی جدید در فدراسیون هندبال

برنامه "مجله هندبال" چهارشنبه 4 مرداد، ضمن پیگیری اخباری از هندبال با مجید راستی پور، سرپرست تیم نفت و گاز گچساران، در ارتباط با مسابقات پیش رو و بازیکنان جذب شده گفتگو کرد.

1396/05/04
12:37

به گزارش رادیو ورزش؛ با حکم علیرضا رحیمی، مجید پارسایی مدیر تیم هندبال فرازبام کهگیلویه و بویر احمد به عنوان سرپرست و مدیر فنی تیم ملی نوجوانان منصوب شد.
پویا نوروزی‌نژاد، لژیونر هندبال ایران در حال حاضر در سوئیس به سر می‌برد و از حدود دو ماه دیگر و با شروع فصل جدید لیگ هندبال این کشور برای باشگاه شافهازن بازی خواهد کرد.
نوروزی‌نژاد در خصوص حضورش در تیم شافهازن سوئیس اظهار داشت: این تیم قهرمان لیگ سوئیس است و بازیکنان خوبی را در اختیار دارد. شافهازن به عنوان نماینده سوئیس در لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور خواهد داشت.
مجید راستی پور، سرپرست تیم نفت و گاز گچساران، درباره قراردادهایی که اخیراً در این تیم منعقد شده است، گفت: قرارداد ما با 6 بازیکن ملی پوش منعقد شده است؛ البته یکی از ملی پوشان از بازیکن فصل قبل خودمان است. اسامی هندبالیست های جذب شده بدین شرح است: محمد قاسمی، علی رحیمی، کامران نصرتی، مجتبی حیدرپور، امید سه کناری و مهرداد صمصامی.
وی، در پاسخ به این سوال که در خبرگزاریها آمده قرار است تیم نفت و گاز گچساران با قهرمان اروپا مسابقه بدهد، آیا چنین خبری صحت دارد، عنوان کرد: بله؛ بازیهای باشگاه های جهان قرعه کشی شده و اولین بازی ما با واردار مقدونیه، قهرمان امسال لیگ باشگاه های اروپا خواهد بود.
راستی پور، در خصوص این دوره از مسابقات باشگاه های جهان اظهار داشت: هر ساله این رقابتها برگزار می شود. امسال دو تیم قطر و نفت و گاز گچساران نمایندگان آسیایی هستند. مسابقات از 3 تا 6 شهریور در دوحه قطر برگزار می شود. 8 تیم در مسابقات حضور دارند و با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
برنامه زنده "مجله هندبال" کاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرای علی اکبر ارمنده، هر دو هفته یک بار چهارشنبه ها، ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان هندبال می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (هندبال)