جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

اوقات فراغت تابستان دانش آموزان با میزهای پینگ پنگ پر می شود

برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 8 خرداد با حضور مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز به بررسی آخرین اخبار و اطلاعات این فدراسیون پرداخت.

1397/03/09
09:40

به گزارش رادیو ورزش؛ مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز در ابتدا با اشاره به نزدیك شدن فصل تابستان و لزوم استفاده بهینه دانش آموزان از امكانات ورزشی مدارس، به استفاده بهینه از میزهای پینگ پنگ مدارس برای پر كردن اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تعطیلات پرداخت و گفت: با رایزنی های بعمل آمده قرار است با شرایطی كه آموزش پرورش تعیین می كند، این برنامه پیاده شود. در حال حاضر با امكانات بالقوه و سالنهای متعددی كه در تهران داریم، این كار امكان پذیر است است.
وی همچنین پیرامون اعزام های حال حاضر فدراسیون برای آماده سازی تیم ملی در بازیهای آسیایی جاكارتا اظهار كرد: بعد از اینكه افشین نوروزی و برادران عالمیان در مسابقات هنگ كنگ برای ارتقای رنكینگ شركت كردند، از آنجا راهی چین شدند تا در مسابقات تنیس روی میز چین نیز شركت كنند كه امین احمدیان نیز به آنها ملحق شده است.
وی هدف از این اعزام را آماده سازی هر چه بیشتر بازیكنان برای شركت در بازیهای آسیایی جاكارتا دانست و عنوان كرد: پس فردا هم مهشید اشتری به آخرین محل برگزاری مسابقات كسب سهمیه المپیك جوانان اعزام می شود و در صورتیكه بتواند این سهمیه را بگیرد، ما برای حضور امین احمدیان در مسابقات المپیك جوانان نیز رایزنی خواهیم كرد.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز در رابطه با اعزامهای آتی بازیكنان به مسابقات بین المللی توضیح داد: اعزام بازیكنان به مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا در میانمار، كمپ تمرینی مشترك با تركیه، اعزام تیم ملی مردان به اردوی مجارستان، اردوهای داخلی و پرو تورها از جمله برنامه های پیش روی ما هستند. بعلاوه هفته آینده 4 نفر از بازیكنان ما در مسابقات كره شمالی شركت خواهند داشت.
برنامه زنده "مجله ورزش های راكتی" روز سه شنبه 8 خرداد كاری از گروه علوم ورزشی با اجرای شاهرخ كشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)