جهان ورزش (ورزش های راكتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

استعفای سرمربی تیم ملی تنیس

برنامه مجله ورزش های راكتی سه شنبه 10 مرداد با حضور مجید شایسته، رئیس فدراسیون تنیس كشورمان به توضیح در خصوص خبر استعفای سعید احمدوند، سرمربی تیم ملی تنیس پرداخت.

1396/05/11
08:11

به گزارش رادیو ورزش؛ مجید شایسته، رئیس فدراسیون تنیس كشورمان درباره خبر استعفای سعید احمدوند از سرمربیگری تیم ملی تنیس گفت: من از طریق رسانه ها و خبرنگاران متوجه خبر این استعفا شدم. چیزی بعنوان استعفانامه از آقای احمدوند به دست من نرسیده ولی آقای احمدوند گفت كه این نامه را تحویل فدراسیون داده است. من روز گذشته با او صحبت كردم و وی تاكید كرد كه مدت ها مربیگری تیم های ملی بزرگسالان و رده های سنی مختلف را برعهده داشته و بازیكنان خوبی هم تحویل داده و بسیار تلاش كرده اما علاقمند است تا مدتی استراحت كند. بعدها هم می توانیم در خدمت ایشان باشیم و از تجربیات با ارزششان استفاده كنیم.
وی در ادامه بیان كرد: احمدوند احساس خستگی می كند و شاید فدارسیون تنیس باید بیش از این قدردان زحماتش می بود. متاسفانه گاهی در ورزش ما چنین جریاناتی پیش می آید. با توجه به اینكه علاقمندی به ادامه كار ندارد و می خواهد از این محیط دور باشد و به ترجمه كتاب خود رسیدگی كند. روز چهارشنبه جلسه ای با وی خواهیم داشت و امیدواریم به جمعبندی خوبی برسیم. شهریورماه مسابقات داخل سالن را پیش رو داریم و باید تیم ملی را به این مسابقات اعزام كنیم. برنامه های تیم ملی برای اعزام هفته آینده پیگیری می شود و امیدواریم تنیسورها بازی های خوبی را از خودشان به نمایش بگذارند.
شایسته تاكید كرد: احمدوند مربی با انگیزه ای است كه بیش از یك دهه برای تنیس ما زحمت كشیده و امیدواریم حضورش را در كنار تیم ملی پایدار كند. وی توانست تیم ایران را در رنكینگ جهانی بالا بیاورد و افتخاراتی را نصیب كشورمان كند كه بابت آن از ایشان بسیار متشكریم.
برنامه زنده مجله ورزش های راكتی سه شنبه 10 مرداد، كاری از گروه علوم ورزشی و با اجرای كشاورز بود این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راكتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راكتی)