بازاریابی ورزشی پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 30دقیقه

رادیو ورزش

بازاریابی ورزشی

اهمیت حمایت از تولیدكنندگان تجهیزات ورزشی در رشته های ملی

برنامه بازاریابی ورزشی شنبه 27 آبان با حضور عباس مغاری، تولیدكننده تجهیزات ورزشی به موضوع لزوم حمایت از تولیدكنندگان تجهیزات ورزشی در رشته های ملی اختصاص داشت.

1396/08/29
08:43

به گزارش رادیو ورزش؛ عباس مغاری، تولیدكننده تجهیزات ورزشی پیرامون رشته بهكاپ توضیح داد: رشته بهكاپ شبیه گلف است ولی تجهیزات آن قیمت پائینی دارد و بسیار پرطرفدار شده است.
در كل دنیا به ورزش گلف به عنوان یك رشته اشرافی نگاه می شود. با كمك این رشته جدید كه تجهیزات آن یك دویستم قیمت تجهیزات گلف عرضه می شود؛ می توان براحتی به این ورزش مفرح پرداخت. این رشته هم اكنون در 32 استان كشور فعال است و ما نیز تجهیزات آن را پخش می كنیم.
مغاری درخصوص كیفیت محصولات و استراتژی توسعه این محصول بیان كرد: ما جز معدود شركتهایی هستیم كه یكسال گارانتی محصولات داریم. استراتژی ما بهره گیری از این رشته در تمام فضاهای عمومی شهری و گسترش این رشته است كه هم خاستگاه ایرانی و هم هزینه بسیار پائینی دارد.
متاسفانه واردات بی رویه تجهیزات ورزشی ما را دچار مشكل كرده و دست تولیدكنندگان را بسته است. كیفیت تولیدات ایرانی خوب است ولی باید خدمات پس از فروش خوبی نیز داشته باشیم تا جوابگوی مشتریان باشیم.
وی درخصوص لزوم حمایت از تولیدكنندگان تجهیزات ورزشی رشته های ملی گفت: یك ایرانی فدراسیون جهانی این رشته را راه اندازی كرده و انحصار تولید تجهیزات این رشته در ایران است. هر ایرانی كه قلبش برای وطنش می تپد باید از این ورزش كه می توان آن را به دنیا صادر كرد؛ حمایت كند. هر چه قدر از این رشته بیشتر حمایت شود؛ بازار بهتری بوجود می آید و ما می توانیم تولیدات خود را با انگیزه و كیفیت بهتری تولید كنیم. ما در سال گذشته به كشورهای ژاپن، هند، مالزی و كانادا صادرات داشتیم.
برنامه بازاریابی ورزشی شنبه 27 آبان كاری از گروه علوم ورزشی به تهیه كنندگی محسن افضلی و با اجرای سارا كشكر تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 13:30 شنبه ها به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
بازاریابی ورزشی