عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشو در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش : از كمك به نیازمندان حس خوبی داشتم

حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ووشو و عضو بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در خصوص رزمایش ورزشكاران همدل به گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش پرداخت.

1399/03/11
05:44

به گزارش رادیو ورزش؛ حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ووشو و عضو بنیاد احسان ستاد فرمان امام خمینی (ره) در خصوص رزمایش ورزشكاران همدل به رادیو ورزش گفت: ورزشكاران مرجع، مشوقی برای سایر مردم در كارهای خیر هستند. به دلیلی شرایط اقتصادی كه بیماری كرونا و ... در كشورمان پیش آورده یكسری از افراد نیاز به كمكهای مادی و معنوی همنوعان خود پیدا كرده اند و ورزشكاران به عنوان گروه های مرجع مثل همیشه در صحنه حاضر شدند.
وی ادامه داد: من نیز این توفیق قسمتم شد تا بصورت نمادین و از طرف كمیته ملی المپیك با دوستانی مانند بهداد سلیمی، حسن رنگرز و ... زیر نظر بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در كار خیر شركت كنم و از این بابت احساس بسیار خوبی داشتم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش كه به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشكار در پویش همدلی و مواسات و ورزشكاران همدل از زبان حسین اوجاقی می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه