عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17 تا 18:25 به مدت 85 دقیقه

مرتضی شهیدی در گفتگو با رادیو ورزش: نذورات در راستای كاهش كرونا و یاری نیازمندان

مرتضی شهیدی، مربی مشهدی تیم ملی كبدی كشورمان در خصوص رزمایش ورزشكاران همدل و كمك به نیازمندان در ماه محرم به گفتگو با برنامه "عصرانه" دوشنبه 3 شهریور رادیو ورزش پرداخت.

1399/06/04
11:59

به گزارش رادیو ورزش؛ مرتضی شهیدی، مربی مشهدی تیم ملی كبدی كشورمان در خصوص فعالیت های خداپسندانه خود در ماه محرم توضیح داد: در شهر مشهد كمك های زیادی از سوی ورزشكاران و مردم صورت گرفته و كمك به اقشار ضعیف روند بسیار خوبی داشته است. پس از بازگشت ما از مسابقات جهانی كه بهمن برگزار شده بود؛ جمعی حدود 40 نفره از ورزشكاران سرگل كبدی اقدام به توزیع ماسك و مواد ضدعفونی كننده كردیم. خوشبختانه همشهریان ما استقبال خوبی كردند. بنابراین تصمیم گرفتیم تا برنامه ها را گسترده تر كنیم. هركدام از اعضای تیم ملی از استانهای مختلف بودند و تلاش كردند تا در استان خودشان كمپی ایجاد كنند.
شهیدی ادامه داد: از بهمن سال گذشته سه شنبه ها نسبت به پخش مواد غذایی اقدام كردیم. این مواد غذایی بین اقشار نیازمند پایین شهر و حاشیه شهرها توزیع می شود.
وی تصریح كرد: خوشبختانه از وقتی كه ماه محرم شروع شده نذورات بیشتر شده و مردم فهیم ما به این درك رسیده اند كه هرچقدر تجمعات كمتر شود و نذورات جهت دهی شوند؛ ضمن كمك به كاهش شیوع كرونا به افراد نیازمند هم كمك می شود. مردم، ما ورزشكاران را مورد محبت قرار دادند و با اعتماد به ما این وظیفه سنگین را محول كرده اند تا نذورات را بین نیازمندان پخش كنیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل مرتضی شهیدی با رادیو ورزش باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است كه با رویكرد كارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه