باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

آغاز اردوی تیم ملی دو و میدانی دختران


برنامه "با گزارشگران" یكشنبه 28 آبان، گزارشگر رادیو ورزش در محل تمرین تیم ملی دو و میدانی حاضر شد و با بهزادی، نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میداین و نصرتی، سرپرست تیم ملی گفتگویی انجام داد.

1396/08/29
08:53


به گزارش رادیو ورزش؛ بهزادی، نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی، در خصوص اردوی تیم ملی و مسابقات پیش رو اظهار كرد: اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان را داریم كه از استان های مختلف گزینش شده اند و در این اردو حضور پیدا كرده اند. اردو یك هفته به طول می انجامد و در مجموعه آفتاب انقلاب تهران پیگیری می شود. این اردو برای آمادگی حضور در مسابقات المپیك آرژانتین، جوانان آسیا ژاپن و داخل سالن آسیا است.
وی، درباره مسئولیت جدید خود گفت: به عنوان مدیر فنی مسابقات انتخاب شده ام و در اردوها حاضر هستم. از كیهانی ریاست فدراسیون دو و میدانی تقاضا دارم كه این مدیریت را به بخش بانوان واگذار كند. ما این توانمندی را داریم كه دختران و مدیران ما در سطح كشور با شرایط خوب اردوها را برگزار كنند.
نصرتی، سرپرست تیم ملی، شرایط اردو را اینطور تشریح كرد: خداروشكر اردوی خوبی است و تا به اكنون پا برجا بوده است؛ امیدوارم از این پس هم شرایط بهتری حاكم باشد. با توجه به اینكه اردوی اول ما بود و بیشتر جنبه معرفی داشت، از لحاظ امكانات هنوز به مشكل برنخورده ایم.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای مائده علاقه مند تقدیم شنوندگان شد. این برنامه هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران