باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

ارزیابی نحوه میزبانی گرگان از مسابقات كبدی قهرمانی آسیا

برنامه "با گزارشگران" یكشنبه 5 آذر، در محل برگزاری مسابقات كبدی قهرمانی آسیا حاضر شد و با سرمربی تیم ملی پاكستان و كاپیتان تیم ملی بانوان هندوستان، در خصوص نحوه میزبانی ایران از این مسابقات گفتگو كرد.

1396/09/07
09:29

به گزارش رادیو ورزش؛ سرمربی تیم ملی پاكستان، در ارزیابی بازیها و نحوه میزبانی گفت: میزبانی بسیار خوبی بود. سطح بازیها بالا بود و به خصوص ایران بازی خوبی را به نمایش گذاشت.
وی، در پاسخ به این سوال كه علت تأخیرهایی كه در جریان بازی اتفاق می افتاد چه بود، بیان كرد: من تأخیر زیادی در بازی ندیدم. اگر تأخیری هم وجود داشته، بخشی از بازی بوده است. بازیكن ما اعتقاد داشت كه لمس شده است؛ اما داور نپذیرفت و ما باید تابع داور باشیم.
كاپیتان تیم ملی بانوان هندوستان، اظهار داشت: بازیكنان ایرانی عملكرد خوبی داشتند و ما فكر می كردیم آنها به فینال راه پیدا كنند؛ اما بازیكنان كره بهتر بازی كردند. میزبانی ایران برای بار اول بسیار عالی بود.
وی، در خصوص ویدئوچك ها و فاصله هایی كه در طول بازی مدام برای دو تیم اتفاق می افتد، گفت: من نمی خواهم انتقادی در این مورد داشته باشم؛ اما گاهی یك امتیاز برای من بسیار مهم است و این مسائل باعث می شود كه من وقتم را از دست بدهم و نتوانم به آن یك امتیاز برسم. بهتر است كه در همه گوشه های زمین دوربین به اندازه كافی باشد كه همه زوایای بازی را فیلم بگیرد. من با ویدئوچك موافقم؛ زیرا بسیار كمك كننده است و مربیان می توانند همه حركات بازیكنان را زیرنظر بگیرند.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای مائده علاقه مند تقدیم شنوندگان شد. این برنامه هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران