هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

بررسی فرهنگ هواداری در ورزش با استفاده از شیوه‌های اخلاقی مولای متقیان در برنامه «هوادار»

رادیو ورزش در برنامه «هوادار» فردا به چگونگی توسعه و رشد فرهنگ هواداری در ورزش كشور و استفاده از شیوه‌های اخلاقی مولای متقیان حضرت علی علیه‌السلام می‌پردازد.

1401/01/31
11:19

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ هوادارای یكی از ویژگی‏‌های فرهنگ عامه‌پسند در جوامع صنعتی به شمار می‏‌رود؛ كه برای توسعه فرهنگ مطلوب هواداری از طریق اتخاذ سیاست‏‌ها و تعیین ساختارهای مناسب و بسترهای مطلوب، بسترسازی‏‌هایی لازم است.

اگرچه هواداری در ورزش قدمتی دیرینه دارد و باشگاه‌های كوچك و بزرگ در سراسر جهان گاه تا بیش از یك قرن هوادارن متعصب خود را داشته‌اند، اما شكل‌گیری فرهنگ هواداری پدیده‌ای به نسبت نوظهور است كه شناخت كافی از آن وجود ندارد. 

برنامه «هوادار» رادیو ورزش این هفته به چگونگی توسعه و رشد فرهنگ هواداری در ورزش كشور و استفاده از شیوه‌های اخلاقی مولای متقیان حضرت علی علیه‌السلام و همچنین عملكرد بازیكنان در جام حذفی فوتبال كشور و لیگ قهرمانان آسیا را تحلیل و بررسی می‌كند.

برنامه «هوادار» به تهیه‌كنندگی عبادالله رضائی، گویندگی حافظ كاظم‌زاده و گزارشگری حمید خواجه‌ خباز، 1 اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز رادیو ورزش پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
هوادار