از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

وضعیت ورزش بیماران خاص در استان آذربایجان شرقی

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 26 مهر، با منافی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان آذربایجان شرقی، در ارتباط با وضعیت ورزش بیماران خاص استان گفتگو كرد.

1398/07/27
15:46

به گزارش رادیو ورزش؛ منافی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان آذربایجان شرقی، در خصوص حضور ورزشكاران استان در مسابقات جهانی و كشوری عنوان كرد: ورزشكاران ما هم مانند ورزشكاران دیگر استانها در مسابقات انزلی شركت كردند و در 4 گروه شطرنج، تنیس، پتانگ و دارت به رقابت پرداختند. 17 نفر از این استان حضور داشتند كه 14 نفر آنها مستقیماً در مسابقات بودند و موفق به كسب مقام های دوم و سوم شدند. خوشبختانه امسال ورزشكاران تالاسمی ما عملكرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا شما در مسابقات جهانی هم شركت كننده داشتید، بیان كرد: بله؛ در رشته بدمینتون رضایی در دو مسابقه جهانی قبلی مقام های اول را داشت؛ اما امسال در نیوكاسل انگلستان مقام دوم جهان را كسب كرد.
رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوئد اعضای آذربایجان شرقی، نیز در پاسخ به این پرسش كه در استان شما ورزشكاران بیشتر به چه رشته هایی گرایش دارند و وضعیت امكانات چطور است، اظهار كرد: بیشتر روی شطرنج، تنیس، دارت و بدمینتون كار می كنند. امكانات در بحث دارت، تنیس و شطرنج بد نیست. ما بیشتر با هیأت های دیگر همكاری كرده و از امكانات آنها استفاده می كنیم. متأسفانه اكنون سالن های ورزشی خوبی كه دستگاه های دولتی دارند، نصف روز و تعطیلات بی استفاده مانده است؛ اما ورزشكاران ما از سالن های تخصصی محروم هستند.
برنامه از تندرستی تا افتخار، با اجرای چراتی، روز های جمعه ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار