از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

وضعیت ورزش بیماران خاص در استان آذربایجان شرقی

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 26 مهر، با منافی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان آذربایجان شرقی، در ارتباط با وضعیت ورزش بیماران خاص استان گفتگو کرد.

1398/07/27
15:46

به گزارش رادیو ورزش؛ منافی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان آذربایجان شرقی، در خصوص حضور ورزشکاران استان در مسابقات جهانی و کشوری عنوان کرد: ورزشکاران ما هم مانند ورزشکاران دیگر استانها در مسابقات انزلی شرکت کردند و در 4 گروه شطرنج، تنیس، پتانگ و دارت به رقابت پرداختند. 17 نفر از این استان حضور داشتند که 14 نفر آنها مستقیماً در مسابقات بودند و موفق به کسب مقام های دوم و سوم شدند. خوشبختانه امسال ورزشکاران تالاسمی ما عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.
وی، در پاسخ به این سوال که آیا شما در مسابقات جهانی هم شرکت کننده داشتید، بیان کرد: بله؛ در رشته بدمینتون رضایی در دو مسابقه جهانی قبلی مقام های اول را داشت؛ اما امسال در نیوکاسل انگلستان مقام دوم جهان را کسب کرد.
رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوئد اعضای آذربایجان شرقی، نیز در پاسخ به این پرسش که در استان شما ورزشکاران بیشتر به چه رشته هایی گرایش دارند و وضعیت امکانات چطور است، اظهار کرد: بیشتر روی شطرنج، تنیس، دارت و بدمینتون کار می کنند. امکانات در بحث دارت، تنیس و شطرنج بد نیست. ما بیشتر با هیأت های دیگر همکاری کرده و از امکانات آنها استفاده می کنیم. متأسفانه اکنون سالن های ورزشی خوبی که دستگاه های دولتی دارند، نصف روز و تعطیلات بی استفاده مانده است؛ اما ورزشکاران ما از سالن های تخصصی محروم هستند.
برنامه از تندرستی تا افتخار، با اجرای چراتی، روز های جمعه ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار