گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

گزارش زنده استقلال-مس و پرسپولیس-سایپا

مسابقه تیم های استقلال-مس رفسنجان و پرسپولیس-سایپا به صورت زنده از شبکه رادیویی ورزش روی موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌ شود.

1399/12/10
14:55

به گزارش رادیو ورزش، دوشنبه 11 اسفند 99، در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران تیم های استقلال-مس رفسنجان و پرسپولیس-سایپا به ترتیب از ساعت 15 و 17 به مصاف هم می‌روند.
استقلال امروز مقابل تیمی قرار می‌گیرد که در هفته‌های پایانی نیم فصل اول نتایج خوبی گرفت و به دنبال جبران شکست دور رفت مقابل شاگردان فکری است. مس رفسنجان با 22 امتیاز در رده هشتم قرار دارد و استقلال 26 امتیازی تیم سوم جدول است.
تیم داوری این مسابقه شامل: سعید رحیمی مقدم – حمید رضا کنعانی – ایوب غلام زاده – علیرضا شهری
از طرفی پرسپولیس در شرایطی خود را مهیای جدال برگشت لیگ بیستم می‌کند که در اولین گام سایپا را در پیش دارد. این تیم در دور رفت برابر شاگردان ابراهیم صادقی به تساوی بدون گل رضایت داد و اکنون برای تحکیم صدرنشینی خود امید به برتری مقابل حریف دارد. پرسپولیس 30 امتیازی صدرنشین لیگ است و سایپای 17 امتیازی تیم سیزدهم جدول است.
تیم داوری این رقابت شامل: سید رضا مهدوی – امیر رضا آشور ماهانی – احد سلطانی – محسن بابایی
گزارش زنده رقابت تیم های استقلال-مس رفسنجان ساعت 15 به تهیه کنندگی عباداله رضایی و با گزارشگری خسرو والی زاده و نیز گزارش زنده مسابقه تیم های پرسپولیس-سایپا ساعت 17 امروز 11 اسفند به تهیه کنندگی یوسف فرجی و با گزارشگری مهرزاد عطاران از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقمندان به فوتبال می شود.

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی