مجله ورزش های زمستانی پنج شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

مجله ورزش هاي زمستاني

پیست دیزین نیازمند نصب و راه اندازی تجهیزات جدید

برنامه "مجله ورزش های زمستانی" پنجشنبه دوم اسفند با حضور قربانعلی سولقانی، مدیر پیست دیزین به بررسی وضعیت این پیست و برگزاری مسابقات در آن اختصاص داشت.

1397/12/04
08:36

به گزارش رادیو ورزش؛ قربانعلی سولقانی، مدیر پیست دیزین پیرامون مسیرهای دسترسی به این پیست اظهار كرد: بیشتر مراجعه كنندگان پیست دیزین تمایل دارند كه از مسیر شمشك-دیزین كه مسیر كوتاهتری نسبت به جاده كرج است وارد این پیست شوند. محور شمشك-دیزین به نوعی اختصاصی پیست است كه نیاز به توجه ویژه ای دارد. ماهانه 150 میلیون تومان برای نگهداری این محور هزینه می كنیم.
سولقانی درخصوص وضعیت پیست دیزین بیان كرد: خوشبختانه با بارشهای اخیر پیست بخوبی آماده شده است. امیدواریم در اسفند ماه و روزهای سال نو میزبان علاقمندان در پیست باشیم.
همه ساله دیزین در تابستان میزبان اسكی روی چمن و در زمستان میزبان اسكی روی برف است. دو هفته پیش میزبان مسابقات پاراآسیایی بودیم كه به نحو احسن انجام شد. امسال برای اولین بار مسابقات جام پیشكسوتان در سه رشته آلپاین، صحرانوردی و اسنوبرد در اواسط اسفند ماه برگزار می شود. در حال حاضر اردوهای نونهالان و نوجوانان در پیست برگزار می گردد.
وی عنوان كرد: امیدواریم با همكاری وزارت ورزش و شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی شاهد حضور بخش خصوصی در جهت توسعه و تجهیز این مجموعه باشیم.دستگاه های پیست دیزین به دهه 1960 برمی گردد. امیدواریم با حضور بخش خصوصی دستگاه ها و ماشین آلات جدید در این مجموعه كه یكی از بزرگترین پیستهای خاورمیانه است، نصب و راه اندازی شود.
برنامه "مجله ورزش های زمستانی" پنجشنبه دوم اسفند با اجرای نوروزی و با كارشناسی پیام نظر پخش شد. این برنامه ساعت 15 روزهای پنجشنبه (بصورت یك هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
مجله ورزش های زمستانی