فرزند ایران شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:30 به مدت 30دقیقه

رادیو ورزش

فرزند ايران

برترین های ورزشی سال97 از نظر قهرمان كاراته


برنامه "فرزند ایران" دوشنبه 16 اردیبهشت، با احد شاهین، قهرمان اسبق كاراته، در خصوص برترین های ورزشی سال 97 گفتگو كرد.

1398/02/17
08:21


به گزارش رادیو ورزش؛ احد شاهین، قهرمان اسبق كاراته، درباره فعالیت كنونی خود گفت: بنده اكنون علاوه بر مربیگری، تمرین می كنم و نیز در شركتی فعالیت اقتصادی انجام می دهم.
این قهرمان درباره اوضاع كاتا و كمیته تبریز بیان كرد: كاراته تبریز از قدیم قوی بوده است؛ مخصوصاً در بخش كاتا كه همیشه در سكوهای قهرمانی قرار گرفته است. امسال هم قهرمانی های زیادی در تبریز داشتیم و در سوپر لیگ مقام سوم را كسب كردیم.
وی، در پاسخ به این سوال كه عملكرد كاراته را در سال گذشته چطور ارزیابی كردید، اظهار داشت: كاراته نتایج خیلی عالی در قهرمانی جهان كسب كرد كه برای اولین بار بود. انشالله كه برای سهمیه المپیك هم بتواند موفق باشد.
شاهین، نیز در پاسخ به این پرسش كه شانس چه كسی را برای كسب سهمیه بیشتر می بینید، عنوان كرد: سجاد گنج زاده، ذبیح الله پورشیب و بهمن عسگری شانس های اول را دارند.
وی، در معرفی برترین های ورزش در سال 97 از نظر خود گفت: بهمن عسگری در رشته كاراته نتایج خیلی خوبی كسب كرد و جزء ورزشكاران برتر سال 97 هم بود. پدیده مرد هم پویا شفیعی، ورزشكار رده نوجوانان و جوانان اسكواش نتایج بسیار عالی بدست آورد. ورزشكار زن، حمیده عباسعلی را معرفی می كنم. از بین بانوان نمی توانم به پدیده ای اشاره كنم. بهترین فدراسیون هم، فدراسیون كاراته را معرفی می كنم كه نتایج درخشانی در سال 97 كسب كرد. از نظر بنده شهرام هروی، مربی تیم ملی كاراته بهترین مربی سال بوده است.
برنامه فرزند ایران، با اجرای سبحان اكرامی، هر روز ساعت 11:30 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
فرزند ایران