جاكارتا2018 شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

جاكارتا2018

گفتگو با محبوبترین و قویترین ورزشكار پارآسیایی

برنامه "جاكارتا 2018" روز یكشنبه 25 شهریور با حضور زهرا نعمتی، كماندار تیم ملی جانبازان و معلولین به موضوع آمادگی این ورزشكار برای حضور در بازیهای پارآسیایی جاكارتا اختصاص داشت.

1397/06/26
09:32

به گزارش رادیو ورزش؛ زهرا نعمتی، كماندار تیم ملی جانبازان و معلولین كه تمریناتش را در اردوی تیم ملی دنبال می كند پیرامون وضعیت آمادگی خود برای حضور در پارآسیایی جاكارتا اظهار كرد: امیدوارم كه من و سایر هم تیمی هایم در پارآسیایی جاكارتا اوج عملكردمان را نشان دهیم. تقریبا استراحتی نداشتم و بعد از بازیهای آسیایی جاكارتا تنها 3 روز به كرمان نزد خانواده ام رفتم و سپس به اردوی پارالمپیك بازگشتم. در حال حاضر چون زمان كمی داشتم به ریكاوری كامل نرسیدم و این راه سختی بود كه خودم انتخاب كردم.
وی ادامه داد: امیدوارم تا روز مسابقه هم ریكاوری روحی و روانی و هم ریكاوری جسمی پیدا كنم. در حال حاضر با آرامش كار می كنم و امیدوارم در مسابقه بهترین عملكرد را داشته باشم. با كمك روانشناس تیم، از لحاظ روحی و روانی به ثبات خوبی رسیدم و انشا الله با دعای خیر مردم عزیز و پدر و مادرم بتوانم باز هم سبب خوشحالی همه را فراهم آورم.
نعمتی تصریح كرد: جا دارد از مردم و دوستان عزیزم تشكر كنم كه همیشه به من روحیه و انگیزه می دهند و دعای خیرشان بدرقه راه من است. پدر و مادرم همیشه بخصوص در سختیها در كنارم بودند و دستشان را می بوسم.
وی عنوان كرد: هیچ موقع قول مدالی در هیچ رنگی ندادم ولی همیشه قول داده ام كه به عشق آنها همه سعی و تلاشم را بكنم تا بهترین نتیجه را كسب كنم.
برنامه "جاكارتا 2018" روز یكشنبه 25 شهریور با اجرای كاظم زاده بود. این برنامه به آخرین اخبار مسابقات آسیایی و تاریخچه حضور رشته های مختلف ورزشی می پردازد و ساعت 16:05 روزهای شنبه تا پنجشنبه به مدت 25 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
جاكارتا2018