ورزش و جامعه هر روز به جز جمعه از ساعت 12:00 به مدت 60دقیقه

رادیو ورزش

ورزش و جامعه

نظارت بر فعالیت ورزشکاران در فضای مجازی

برنامه ورزش و جامعه یکشنبه 4 اسفند با حضور امینی، کارشناس امور فرهنگی حوزه ورزش به موضوع نظارت بر رفتار ورزشکاران در حوزه فضای مجازی پرداخت.

1398/12/04
14:27

به گزارش رادیو ورزش؛ امینی، کارشناس امور فرهنگی حوزه ورزش در رابطه با نظارت بر فعالیت های ورزشکاران در فضای مجازی توضیح داد: زمانی که ورزشکاری وارد تیم ملی می شود بدلیل محبوبیتی که دارد باید به جهت سیانت اجتماعی و اینکه او الگوی جامعه است و جوانان و نوجوانان از او الگوپذیری دارند؛ تکلیفی ضابطه مند ایجاد کنیم تا بر رفتار آنها در فضای مجازی نظارت داشته باشیم.
وی تاکید کرد: باید ضوابطی و دستورالعملی وجود داشته باشد که متولیان امر در حوزه وزارتخانه، فدراسیون ها و ورزشگاه ها و مجموعه آموزشی که در حوزه قهرمانی است؛ پیگیر آن باشند. پس از گذشت مدت کوتاهی مطمئنا شاهد رضایت خانواده ها خواهیم بود. از طرفی اثر خیرش را در این می بینیم که بدلیل توانمند شدن ورزشکاران در حوزه فضای مجازی راه آنها به حوزه نیروی انتظامی و محاکم قضایی باز نمی شود.
عدم آموزش، عدم نظارت و عدم تطبیق درست این نظارت ها و روشی کردنشان باعث می شود ما دچار آسیبهای جدی در حوزه ورزش شویم.
برنامه ورزش و جامعه امروز با اجرای شهرام نوروزی پخش شد. این برنامه زنده همه روزه بجز جمعه ها ساعت 12 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش و جامعه