باشگاه پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 60دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه

مراسم معارفه استراماچونی سرمربی جدید تیم استقلال


برنامه "باشگاه" جمعه 31 خرداد، با حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال، درباره مراسم معارفه سرمربی جدید تیم استقلال گفتگو كرد.

1398/04/01
09:15


به گزارش رادیو ورزش؛ حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال، در ارتباط با مراسم معارفه روز گذشته گفت: ما برای مراسم معارفه استراماچونی سرمربی جدید استقلال زمان زیادی برای برنامه ریزی نداشتیم؛ زیرا ورود وی مشخص نبود. یك مقدار زمان تغییر كرد و ما به دلیل اینكه دوست داریم تمریناتمان را هر چه سریعتر آغاز كنیم تا تیم پیش از شروع مسابقات به آمادگی كامل برسد، در این فرصت كوتاه حتماً باید مراسمی در شأن نام بزرگ استقلال، اصحاب رسانه و سرمربی ایتالیایی این تیم برگزار می كردیم.
وی، افزود: همكاران خوبم در روابط عمومی 48 ساعت تلاش كردند. با توجه اینكه محل برگزاری نشست چند مرتبه تغییر كرد؛ اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم كه در هتل آكادمی فوتبال در خدمت اصحاب رسانه باشیم. متأسفانه گاهی اوقات مراسم مدیریت نمی شود و شلوغی و بی نظمی عموماً در مراسم اتفاق می افتد.
حاجیلو، تصریح كرد: نظر بنده این است كه ما ایده آل نبودیم و هنوز با آن ایده آل هایی كه در چنین مراسم هایی در كشورهای مختلف دیده می شود، فاصله داریم؛ اما با همین بضاعت كم هم تلاش كردیم كه خبرنگاران و رسانه های مختلف راضی باشند و بتوانند تصاویری كه دوست دارند را ثبت كنند.
مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال، در پاسخ به این سوال كه آیا قبول دارید كه رسانه ها هنوز با شرایط جدید و دریافت آیدی كارت منطبق نشده اند، بیان كرد: دیروز هم یكی، دو مورد پیش آمد كه همكاران با كمال احترام با آنها صحبت كردند. ما این ثبت نام را از 24 ساعت قبل آغاز كردیم كه كسی جا نماند. اگر قرار بود ما خودمان دعوت كنیم، ممكن بود افراد و رسانه هایی را فراموش كنیم و موجب دلخوری شود. بر همین اساس ثبت نام در این مراسم طی اطلاعیه ای كه از طریق سایت و كانال اعلام كردیم، انجام شد و تمام رسانه ها می توانستند در این مراسم حضور داشته باشند.
برنامه باشگاه، روزهای جمعه ساعت 12:30 به مدت 60 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
باشگاه