باشگاه پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 60دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه

مراسم معارفه استراماچونی سرمربی جدید تیم استقلال


برنامه "باشگاه" جمعه 31 خرداد، با حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال، درباره مراسم معارفه سرمربی جدید تیم استقلال گفتگو کرد.

1398/04/01
09:15


به گزارش رادیو ورزش؛ حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال، در ارتباط با مراسم معارفه روز گذشته گفت: ما برای مراسم معارفه استراماچونی سرمربی جدید استقلال زمان زیادی برای برنامه ریزی نداشتیم؛ زیرا ورود وی مشخص نبود. یک مقدار زمان تغییر کرد و ما به دلیل اینکه دوست داریم تمریناتمان را هر چه سریعتر آغاز کنیم تا تیم پیش از شروع مسابقات به آمادگی کامل برسد، در این فرصت کوتاه حتماً باید مراسمی در شأن نام بزرگ استقلال، اصحاب رسانه و سرمربی ایتالیایی این تیم برگزار می کردیم.
وی، افزود: همکاران خوبم در روابط عمومی 48 ساعت تلاش کردند. با توجه اینکه محل برگزاری نشست چند مرتبه تغییر کرد؛ اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که در هتل آکادمی فوتبال در خدمت اصحاب رسانه باشیم. متأسفانه گاهی اوقات مراسم مدیریت نمی شود و شلوغی و بی نظمی عموماً در مراسم اتفاق می افتد.
حاجیلو، تصریح کرد: نظر بنده این است که ما ایده آل نبودیم و هنوز با آن ایده آل هایی که در چنین مراسم هایی در کشورهای مختلف دیده می شود، فاصله داریم؛ اما با همین بضاعت کم هم تلاش کردیم که خبرنگاران و رسانه های مختلف راضی باشند و بتوانند تصاویری که دوست دارند را ثبت کنند.
مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال، در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارید که رسانه ها هنوز با شرایط جدید و دریافت آیدی کارت منطبق نشده اند، بیان کرد: دیروز هم یکی، دو مورد پیش آمد که همکاران با کمال احترام با آنها صحبت کردند. ما این ثبت نام را از 24 ساعت قبل آغاز کردیم که کسی جا نماند. اگر قرار بود ما خودمان دعوت کنیم، ممکن بود افراد و رسانه هایی را فراموش کنیم و موجب دلخوری شود. بر همین اساس ثبت نام در این مراسم طی اطلاعیه ای که از طریق سایت و کانال اعلام کردیم، انجام شد و تمام رسانه ها می توانستند در این مراسم حضور داشته باشند.
برنامه باشگاه، روزهای جمعه ساعت 12:30 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
باشگاه