عیسی زمانی

حوزه تخصصی: گوینده

متولد اسفند 1359 روستای کلیشم استان گیلان هستم.

لیسانس تربیت بدنی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دارم. از سال 85 به مدت شش ماه به عنوان گوینده در صدا و سیمای مرکز قزوین مشغول به کار شدم و از سال 1386 وارد رادیو ورزش شدم، از ابتدا کارم را با گویندگی پخش این رادیو شروع کردم، علاوه بر گویندگی پخش و آنونس، گویندگی برخی از برنامه ها از جمله اسوه های جاوید، گزارش ورزشی و ورزش و جوانان را اجرا کرده ام. در اغلب شبکه های تلویزیونی نریشن برنامه های مختلف را می خوانم و مرا بیشتر به عنوان گوینده آنونس می شناسند دارای مدارک گویندگی از داخل سازمان و بیرون سازمان هستم .
به نظرم لازمه ی گویندگی در رادیو ورزش آشنایی با علم روز ورزش، ورزشکار بودن، داشتن صدای خوب و نداشتن مشکلات گفتاری است. رادیو ورزش رادیویی تخصصی، حرفه ای، کوشا و خلاق است که از نظر مدیریتی، برنامه سازی و پوشش دهی به خبرهای جدید و داشتن گوینده های حرفه ای شبکه خوبی است و به نظرم آینده روشنی در انتظارش است چون به مخاطب بهای زیادی می دهد و اقشار مختلف جامعه را جذب خودش کرده است و برنامه ها را بدون جهت گیری از جریان و گروهی خاصی پوشش می دهد.
خاطره ای به یادماندنی و خوب من از رادیو ورزش اینکه در دوران سربازی جذب رادیو ورزش شدم و تاکنون نیز این همکاری ادامه داشته است .
در پایان برای تمامی عوامل رادیو ورزش آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم همگی در کارشان موفق باشند و برنامه های این شبکه روز به روز قوی تر و پر مخاطب تر از قبل باشد.عیسی زمانی

گوینده رادیو ورزش

دسترسی سریع