هم صحبت با محسن حاجیلو، هنرمند رسانه و پیشکسوت ورزش

برنامه "عید دیدنی" جمعه 10 فروردین، با محسن حاجیلو، هنرمند صدا و سیما، گفتگویی انجام داد.

1397/01/13
12:42

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن حاجیلو، هنرمند صدا و سیما، ضمن تبریک سال جدید در پاسخ به این سوال که چطور همیشه چهره شما شاد دیده می شود، بیان کرد: این لطف خداست. من همیشه دوست دارم مردم را شاد کنم و بداهه گویی کنم. من در گزارش ها با طنز صحبت می کنم. یک برنامه به نام آقای دلواپس دارم که دلواپسی هایم فقط راجع به معضلات جامعه است و این برنامه را در قالب طنز اجرا می کنم.
وی، نیز در پاسخ به این پرسش که در ایام نوروز چکار می کنید، اظهار کرد: این چند روزه برنامه داشتم و نیز دید و بازدید رفتم. من با توجه به اینکه پدر و مادرم را از دست داده ام، ابتدا دیدن برادر بزرگترم می روم.
حاجیلو، درباره زندگی ورزشی خود گفت: خانواده ما یک خانواده ورزشی بود. برادرم مرحوم علی حاجیلو کشتی گیر تیم ملی بو؛ من 10 سال دروازه بان تیم ملی هندبال بوده ام و برادر کوچکترم اصغر حاجیلو، فوتبالیست تیم استقلال است. من از کودکی عاشق ورزش و طنز بودم.
در دوران آموزشگاه ها که هندبال برای اولین بار در ایران آمد، اولین دروازه بان تیم ملی من و بهرام مودت بودیم. من ابتدا فوتبال بازی می کردم. در آموزشگاه یک مربی به نام اکبر لطفی داشتم که به بنده گفت یک ورزش جدید به نام هندبال آمده است که دروازه اش کوچک است و برای قد من مناسب است و از آن پس این ورزش را شروع کردم.
برنامه عید دیدنی، با اجرای منصوریان، ایام عید از ساعت 11:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع