سپاهان قهرمان لیگ دوومیدانی

تیم سپاهان اصفهان در پایان لیگ دوومیدانی باشگاه‌های کشور به عنوان قهرمانی دست یافت.

1399/07/12
08:52

به گزارش رادیو ورزش، در پایان هفته سوم لیگ دوومیدانی که به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران جریان داشت، تیم سپاهان اصفهان موفق شد در سکوی نخست قرار بگیرد.
بعد از سپاهان تیم پلیمر خلیج فارس دوم شد و دانشگاه آزاد هم در جایگاه سوم ایستاد.
نتایج مرحله سوم این مسابقات به شرح زیر است:
** 400 متر با مانع
مهدی پیرجهان از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 49.33 ثانیه
رضا ملک پور از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، 51.29 ثانیه
علی عباسپور از دانشگاه آزاد اسلامی، 53.33 ثانیه
** 800 متر
پژمان یارولی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 1:48.91 دقیقه
امید امیریان از صنعت مس کرمان، 1:50.43 دقیقه
علی عالمی از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، 1:50.73 دقیقه
** پرش طول
میثم عبداله پور از دانشگاه آزاد اسلامی، 7.42 متر
محمد قائدزاده از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 7.17 متر
وحید صدیق از صنعت مس کرمان، 7.14 متر
** 200 متر
محمدحسین ابارقی از صنعت مس کرمان، 21.21 ثانیه
سجاد هاشمی از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، 21.64 ثانیه
میلاد ناصح جهانی از صنعت مس کرمان، 21.70 ثانیه
** پرتاب نیزه
صادق خادمی از صنعت مس کرمان، 71.47 متر
یونس یوسف وند از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، 69.88 متر
ایوب آرخی از دانشگاه آزاد اسلامی، 69.45 متر
** 3000 متر با مانع
خلیل ناصری از دانشگاه آزاد اسلامی، 9:11.45 دقیقه
همایون همتی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 9:12.77 دقیقه
مسلم نیادوست از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، 9:20.63
** دهگانه
عباس نیک باف از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 5895 امتیاز
مصطفی جمشیدزهی از دانشگاه یزد، 5633 امتیاز
حمید قرنجیک از سلکتور، 4490 امتیاز
** پرش با نیزه
محمد معتمدنیا از دانشگاه آزاد اسلامی، 4.60 متر
حسین فلاح از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 4.60 متر
ارشیا مصدقی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 4.40 متر
** پرتاب چکش
آرکادیوش روگووسکی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 70.70 متر
رضا مقدم از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، 67.10 متر
علی مرادی از دانشگاه آزاد اسلامی، 62.97 متر
** 10000 متر
جلیل ناصری از دانشگاه آزاد اسلامی، 31:52.01 دقیقه
مرتضی بیرانوند از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 31:57.03 دقیقه
پژمان کرزه‌ای از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، 31:59.32 دقیقه
** دو 4 در 400 متر امدادی
فولاد مبارکه سپاهان، 3:08.68دقیقه
پلیمر خلیج فارس خرم آباد، 3:09.12دقیقه
دانشگاه آزاد اسلامی، 3:16.99دقیقه
نتایج روز نخست این مسابقات به شرح زیر است:
**100 متر
محمدحسین ابارقی از مس کرمان، 10.50 ثانیه
رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، 10.62 ثانیه
حمیدرضا نجفی از سپاهان اصفهان، 10.72 ثانیه
**400 متر
سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، 46.33 ثانیه
احسان طهماسبی از پلیمرخلیج فارس، 46.67 ثانیه
رضا ملک‌پور از سپاهان اصفهان، 47.64 ثانیه
**1500 متر
سیدامیر زمانپور از سپاهان اصفهان، 3:48.91 دقیقه
مسلم‌نیادوست از سپاهان اصفهان، 3:52.38 دقیقه
پژمان یارولی از پلیمرخلیج فارس، 4:00.33 دقیقه
**5000 متر
همایون همتی از پلیمرخلیج فارس، 14:49.60 دقیقه
جلیل ناصری از دانشگاه آزاد، 14:51.71 دقیقه
خلیل ناصری از دانشگاه آزاد، 14:52.27 دقیقه
**10000 متر پیاده روی
حمیدرضا زورآوند از سپاهان اصفهان، 45:36.09 دقیقه
آرمین شاه‌ملکی از سپاهان اصفهان، 46:09.01 دقیقه
امیرحسین اسدی‌منش از پلیمرخلیج فارس، 46:17.07 دقیقه
**110 متر بامانع
مهدی پیرجهان از پلیمرخلیج فارس، 14.30 ثانیه
مسعود کامران از دانشگاه آزاد، 14.33 ثانیه
رضا بحرینی از سپاهان اصفهان، 14.53 ثانیه
**پرش سه گام
حمیدرضا کیا از پلیمرخلیج فارس، 15.91 متر
هادی مداحی از سپاهان اصفهان، 15.74 متر
علی عقیلی از مس کرمان، 15.45 متر
**پرش ارتفاع
کیوان قنبرزاده از سپاهان اصفهان، 2.18 متر
رضا سلیمی از پلیمرخلیج فارس، 2.05 متر
حسین بیزار از پلیمرخلیج فارس، 2.00 متر
**پرتاب وزنه
محمدرضا طیبی از پلیمرخلیج فارس، 18.95 متر
عبدالله جمشیدی از مس کرمان، 18.51 متر
شاهین مهردلان از سپاهان، 18.45 متر
**پرتاب دیسک
حسین رسولی از دانشگاه آزاد، 58.00 متر
بهنام شیری از پلیمرخلیج فارس، 57.07 متر
صادق صمیمی از پلیمرخلیج فارس، 52.23 متر
** 4 در 100 متر امدادی
سپاهان اصفهان، 41.69 ثانیه
دانشگاه آزاد، 42.48 ثانیه
دانشگاه یزد، 42.76 ثانیه
در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های سپاهان اصفهان، پلیمر خلیج فارس، مس کرمان، دانشگاه آزاد، مقاومت تهران، سلکتور، دانشگاه یزد، هیئت خراسان شمالی، هیئت فارس، عقاب نیروی هوایی، هیئت چهار محال و بختیاری، هیئت اصفهان و ناشنوایان حضور داشتند.

دسترسی سریع