پیش به سوی جام جهانی من بهترین مربی برای هدایت انگلیس هستم

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، تاكید دارد كه خودش بهترین گزینه برای هدایت این تیم در جام جهانی 2022 قطر است.

1401/07/04
17:22

به گزارش رادیو ورزش؛ شكست انگلیس برابر ایتالیا در لیگ ملت‌های اروپا و سقوط این تیم به دسته دوم این رقابت‌ها برای فصل آینده باعث شده كه انتقادها از عملكرد ساوتگیت افزایش پیدا كند.

آنها در پنج دیدار رسمی اخیر موفق نشده‌اند برابر تیم حریف پیروز شوند و یكی از نقاط ضعف‌شان این است كه در 450 دقیقه اخیر هم موفق نشده‌اند حتی یك گل در جریان بازی به ثمر برسانند.

تماشاگران حاضر در ورزشگاه سن سیرو جمعه شب پس از پایان بازی ساوت‌گیت را هو كردند و بسیاری از كاربران در شبكه‌های اجتماعی نیز خواهان بركناری او و استفاده از توماس توخل برای جام جهانی 2022 قطر شدند اما نظر خود این مربی چیز دیگری است.

ساوت‌گیت در این باره به خبرنگاران گفت: «من مربی درستی برای هدایت این تیم در جام جهانی 2022 قطر هستم. شرایط در آن صورت از ثبات بیشتری برخوردار خواهد بود و شكی در این باره وجود ندارد. من فكر نمی‌كنم كه این عملكرد برابر ایتالیا خیلی بد بوده باشد و می‌دانم كه این ناراحتی و خشم صرفا به این دلیل است كه ما در چند بازی اخیر شكست خورده‌ایم.»

هری كین به عنوان كاپیتان تیم ملی انگلیس نیز پیش از این از هواداران انگلیس خواسته بود كه به خاطر شكست در لیگ ملت‌های اروپا مضطرب و نگران نباشند و به آنها وعده داده بود كه تیم انگلیس واقعی را در جام جهانی خواهند دید.

دسترسی سریع