پیش به سوی جام جهانی تعجب كادر فنی اینتر از افت بدنی روملو لوكاكو

روملو لوكاكو در پنجره نقل و انتقالات تابستانی در یك انتقال قرضی از چلسی به اینتر پیوست.

1401/07/25
15:14

به گزارش رادیو ورزش؛ لوكاكو در این فصل تنها سه بار در سری آ برای اینتر به میدان رفته و باقی بازی‌ها را به دلیل مصدومیت از دست داده است. به گزارش دیلی میل، كادر فنی اینتر از افت بدنی روملو لوكاكو، شگفت زده شده‌ است. ادین ژكو 36 ساله در حال حاضر بازیكن مطمئن‌تری نسبت به لوكاكو به حساب می‌آید. شرایط این بازیكن وخیم‌تر از آنچه كه تصور می‌شده، است. همچنین لوكاكو می‌ترسد كه حضورش در جام جهانی 2022 قطر به خطر بیافتد. بیش‌تر بخوانید: دلیل طولانی شدن دوران مصدومیت روملو لوكاكو چیست؟

گویا لوكاكو و اینتر بر سر این موضوع با یكدیگر اختلافاتی نیز دارند. همان طور كه اسكای ایتالیا گزارش داد، لوكاكو در ابتدای ماه سپتامبر تصمیم گرفت به بلژیك بازگردد تا روند درمانش را ادامه دهد. تصمیمی كه باعث شد تا اینتر نظارت كم‌تری روی روند درمانی این بازیكن داشته باشد. حال از آن زمان تاكنون به نظر می‌‍رسد كه شرایط بدنی او بد‌تر نیز شده است. ادین ژكو با وجود اینكه هفت سال از لوكاكو بزرگ‌تر است، شرایط بدنی بسیار بهتری نسبت به او دارد. بیش‌تر بخوانید: به تعویق افتادن دوباره بازگشت روملو لوكاكو به تمرینات اینتر

نراتزوی در پایان فصل شرایط لوكاكو را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد داد تا بفهمد آینده بازیكنی كه استعداد بالایی در مصدوم شدن دارد، چگونه خواهد بود. این بازیكن بلژیكی در دو سال اخیر نسبت به تمام دوران حرفه‌ایش، بازی‌های بیش‌تری را به دلیل مصدومیت از دست داده است. اینتر قصد دارد در مورد شرایط بدنی لوكاكو محتاط باشد. نراتزوی باید به طور جدی فكر كند كه آیا می‌خواهد قرارداد لوكاكو را در سال آینده دائمی كنند یا خیر.

دسترسی سریع