پیش به سوی جام جهانی بازیكن سابق بارسلونا در خطر وداع با جام جهانی

فیلیپه كوتینیو كه در تابستان گذشته به صورت قرضی از بارسلونا به استون ویلا ملحق شده بود، در حال حاضر حضورش در جام جهانی را در خطر می بیند.

1401/08/07
14:35

كوتینیو عملكرد جالبی در استون ویلا نداشته است و حالا به صورت جدی خطر خط خوردن از لیست تیته برای جام جهانی را حس می كند. لیست نهایی تیم ملی برزیل قرار است كه در روز 16 آبان اعلام شود.

تیته و همچنین پسر و دستیارش ماتیوس باچی شنبه آینده از نزدیك بازی نیوكاسل و استون ویلا را تماشا خواهند كرد. این اولین حضور امری به عنوان سرمربی جدید استون ویلا خواهد بود كه كوتینیو باید خودی نشان بدهد. مشكل این جاست كه فیكس شدن كوتینیو در این بازی قطعی نیست و شاید دقایق كافی برای جلب نظر تیته برای حضور در جام جهانی نصیبش نشود.

كوتینیو از دوازده بازی لیگ انگلیس فقط در شش تا فیكس بوده و فقط در یكی 90 دقیقه بازی كرده است. این بازیكن در سه بازی اخیر نیمكت نشین بوده و در مقابل فولام حتی یك دقیقه هم بازی نكرد. او در مقابل چلسی فقط 16 دقیقه در زمین حضور داشت و مقابل برنتفورد 19 دقیقه بازی كرد. این بازیكن در دوازده بازی لیگ انگلیس و یك بازی جام اتحادیه فقط 613 دقیقه داشته كه برای بازیكنی كه به عنوان بمب تابستانی به استون ویلا ملحق شد، عملكرد جالبی نیست.

البته كوتینیو همواره مورد اعتماد تیته بوده است. در حقیقت او در دوران تیته هفده گل در تیم ملی برزیل زده كه فقط نیمار با 29 و گابریل ژسوس با 19 گل بهتر از او بوده اند.

دسترسی سریع