ورزش سه تاج: نمی‌توانستم كی‌روش را جریمه كنم، در قرارداد نیامده بود

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مهمان برنامه رادیو ورزش بود و درباره مسائل مختلفی صحبت كرد. گزیده صحبت های مهدی تاج بعد از جدایی كی روش درباره مسائل جاری، برنامه های پیش رو و اتفاقات گذشته تیم ملی در ادامه می آید:

1397/11/16
09:54

*نباید فراموش كنیم كه ما همیشه با اما و اگر به جام جهانی می رفتیم اما با كی روش دو مرتبه به صورت پیوسته به جام جهانی رفتیم. ما از یك مربی چه می خواهیم؟ صعود به جام جهانی و نمایش خوب در جام جهانی و مربی كار دیگری جز این نمی كند كه این اتفاق زمان كی روش رخ داد. همچنین ما این مرتبه دو بازی مانده به آخر به جام جهانی صعود كردیم كه این هم بی سابقه بود. ما تا بازی آخر گل نخوردیم و در كل نیز شكست نخوردیم كه این یك فرآیند مثبت بود.

*ما بعد از 5 سال در جام ملت ها به یك تیم آسیایی باختیم و این یك نمره مثبت است.

*كی روش قابلیت فنی بالایی داشت، تیم خوبی ساخت و تحویل داد. ما قبلا می گفتیم اگر پای حیدری می پیچید، در دفاع راست جانشین نداریم اما اكنون در هیچ پستی نگران نیستیم و سرمربی ما برای انتخاب بازیكن سردرد دارد. در تیم ما دیگر بازیكن سالاری وجود ندارد و یك تیم ملی منسجم و خوب را داریم. اگر از من بپرسید حاشیه، می گویم بله و ما حاشیه داشتیم كه نقاط تلخ ماجراست. همه آدم ها ضعف و قوت دارند.

*برخی تئوریسین شكست هستند و هر زمان تیم ملی شكست می خورد، می گویند چرا ما شكست خوردیم و یك نظراتی دارند و هیچ اشاره ای به امكانات و بودجه نمی كنند و همه چیز را كنار می گذارند. حرف مردم اما این است كه قابل قبول است. انتقاد مردم سازنده است و سازمان یافته نیست. فكر می كنم بهترین مدیریت را انجام دادیم و بهترین دفاع را از تیم ملی انجام دادیم تا تیم ملی نتیجه مطلوبی كسب كند.
ادامه در ورزش سه

دسترسی سریع