خبرگزاری صداوسیما فعالیت شبكه اینترنتی با عنوان كانال2 رادیوورزش

مدیر شبكه رادیو ورزش از فعالیت شبكه اینترنتی این رادیو خبر داد.

1397/11/21
12:03

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ غلامرضا میرحسینی در هم اندیشی معاون صدا با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: شبكه اینترنتی رادیو ورزش به منظور پوشش بیشتر رشته‌های ورزشی 6 ساعت در روز برنامه اجرا می‌كند.

وی افزود: برنامه‌های شبكه اینترنتی رادیو ورزش تا 12 ساعت نیز افزایش می‌یابد.

میرحسینی گفت: به منظور ترویج نشاط در جامعه طرح جشنواره فرزند ایران به منظور معرفی چهر‌های ورزشی برتر سال اجرا می‌شود.

وی با بیان اینكه نقش رادیو ورزش در توسعه ورزش كشور قابل توجه است، افزود: پوشش حداكثری رخداد‌های ملی و بین المللی ورزش در دستور كار این شبكه رادیویی قرار دارد.

میرحسینی گفت: در بازی‌های آسیایی جاكارتا كه آخرین رویداد ورزشی كشور است توانستیم روزانه 10 ساعت برنامه پخش كنیم و به جز دو مورد تمامی مسابقات ورزشكاران كشورمان را با وجود فاصله بین مسابقات در رشته‌های مختلف پوشش دهیم.

مدیر رادیو ورزش افزود: همكاری با فدراسیون و مجموعه دانشگاهی به منظور ارایه نظرات كارشناسی در این رادیو و هم چنین تلاش برای ایجاد بانك اطلاعاتی در فدراسیون‌ها از جمله رویكرد‌های شبكه رادیو ورزش است.

میرحسینی گفت: توجه به ورزش همگانی و توسعه آن نیز در دستور كار قرار دارد.

مدیر شبكه رادیو ورزش افزود: تغییر سبك زندگی با توجه به ویژه به ورزش بانوان (زنان نقش اصلی در خانواده را ایفا می‌كنند) موجب توسعه ورزش بانوان در سطوح همگانی و قهرمانی شده و سبك زندگی سالم را در خانواده‌ها و جامعه به ارمغان خواهد آورد.

دسترسی سریع