ورزش سه: دادرس: دم از قانون می‌زنند ولی غیرقانونی عمل می‌كنند

عضو كمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره حواشی اخیر این روزهای فدراسیون صحبت كرد.

1399/04/29
08:14

به گزارش 'ورزش سه' و به نقل از فارس، مهدی دادرس عضو كمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره آخرین شرایط فدراسیون و بازگشت علی كفاشیان عنوان كرد: مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفتند حكم آقای كفاشیان و كم شدن محرومیت هیچ وقت روی سایت فدراسیون كار نشد و فقط اعلام كردند 4 سال بخشیده شد. من از رفتار آقایان تعجب می كنم. باید ببینیم 4 سال از حكم ایشان كم شده یا تبرئه شدند.
دادرس در ادامه گفت: 6-7 ماه پیش جلساتی داشتیم و از آقای كفاشیان و ترابیان دعوت كردیم كه درباره محرومیت‌شان توضیح دادند. به مرور اعلام احكام طولانی شد و اعلام شد بازرسی كل كشور نظراتی داشته و در واقع به نحوی پرونده را به منزلشان بردند! فدراسیون دفتر دارد اگر هم با من اختلاف دارید درست نیست كه جلسات مربوطه خارج از فدراسیون برگزار شود البته من نمی دانم حكم عادلانه بوده یا خیر و این نظر كارشناسی است.
عضو كمیته استیناف اظهار داشت: آن شركت كلاهبرداری كه سر خیلی از فدراسیون‌ها را هم كلاه گذاشته بود در نوع خودش جالب بود. ما در آن جلسه از آقای كفاشیان این سوال را درباره اینكه چرا از آن شركت كلاهبردار شكایت نشد پرسیدیم و جواب های ایشان مكتوب شد. حتی اطلاعات تكمیلی محرمانه ای در ادامه به ما ابلاغ شد اما چون پرونده دیگر در دست من نبود من واقعا اطلاعی ندارم كه در ادامه جزییات پرونده به چه صورت پیش رفت اما هیچ انتقادی به كم شدن حكم آقای كفاشیان ندارم. فقط ابهام این است كه چرا در سایت فدراسیون این خبر اعلام نشد.
دادرس اضافه كرد: از من خواهش كردند در كمیته استیناف به كار خودم ادامه دهم باید ببینیم در ادامه چه پیش می آید. ای كاش آقای صالحی هم روی خط می امدند و توامان با بنده صحبت می كردند تا ابهامات بیشتر برطرف می شد. همین جا به آقای صالحی می گویم چرا غیر قانونی مصاحبه كردید و آن ادبیات را درباره من به كار بردید. شما كه دم از قانون می زنید چرا خودتان غیر قانونی عمل كردید؟
دادرس در برنامه از فوتبال چه خبر رادیو ورزش گفت: در رای گیری های ما عموما دموكراسی حاكم بود. اینكه امضای من پای حكم بخشش آقای كفاشیان نیست از لحاظ حقوقی ایرادی ندارد و اینكه به دلخواه من را به جلسات دعوت نمی كنند غیر قانونی نیست اما غیر اخلاقی است. 4 نفری كه حضور دارند باهم خیلی روابط صمیمانه ای دارند و جالب است كه یك نفر از این 4 نفر با وساطت بنده به فدراسیون بازگشت اما اكنون علیه من است. چشم و گوش مطبوعات و رسانه ها در این موارد اگر باز شود جلوی خیلی از فسادها گرفته خواهد شد.

دسترسی سریع