باشگاه خبر هر شب از ساعت 22:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه خبر

صحبت های شنیدنی تنها نماینده فوتبال كشورمان در المپیك توكیو

پریا شهریاری تنها نماینده فوتبال كشورمان در المپیك توكیو درباره روند برگزاری این مسابقات و عملكرد خود صحبت كرد.

1400/05/11
23:04

به گزارش رادیو ورزش؛ پریا شهریاری نماینده فوتبال كشورمان كه به عنوان ناظر در المپیك توكیو حضور دارد در گفت و گو با برنامه باشگاه خبر رادیو ورزش گفت: حدود دو سال پیش قرار بود المپیك توكیو برگزار شود، اما این رویداد ورزشی یك سال به تعویق افتاد و مسابقات از سی تیر آغاز شد.

وی ادامه داد: ما 27 تیر به توكیو اعزام شدیم و در كارگاه آموزشی كه برای برد اجرایی فیفا برگزار كردند مسئولیت هر كس مشخص شد.

شهریاری با بیان اینكه 12 تیم در بخش زنان و 16 تیم در بخش مردان حضور دارند، تصریح كرد: تا الان 15 بازی را نظارت كرده ام. امروز در بخش زنان مسئولیت برگزاری بازی كانادا و امریكا را داشتم و فردا هم مسئول برگزاری بازی مكزیك و برزیل در بخش مردان هستم.

نماینده فوتبال كشورمان در المپیك توكیو افزود: حدود 10 ناظر در این مسابقات حضور دارند كه از آسیا یك نفر دیگر هم حضور دارد.

وی ادامه داد: مسابقات در شش شهر و هفت استادیوم برگزار می شود و الان در چهارمین شهر هستم چون به صورت چرخشی از ناظران استفاده می شود. اول در توكیو بودم بعد 9 روز در سایتاما و بعد به كاشیما رفتم و اگر برای فینال انتخاب شوم به توكیو برمی گردم.

نماینده فوتبال كشورمان در المپیك 2020 با بیان اینكه سطح رقابت ها خیلی خوب بود، اظهار كرد: از تیم آمریكا كه قهرمانی جهان را در كارنامه اش دارد انتظار بیشتری می رفت تا یكی از فینالیست ها باشد، اما امروز از كانادا شكست خورد و كانادا به همراه سوئد به فینال مسابقات راه پیدا كردند.

شهریاری افزود: به نظرم بهترین تیم این رقابت ها سوئد است چون در تمامی مسابقات خیلی عالی ظاهر شد و شانس قهرمانی دارد.

وی در پایان گفت: در بخش مردان برزیل و اسپانیا از تیم های خیلی خوبی بودند كه در این مسابقات حضور یافتند و رقابت های خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند.

برنامه باشگاه خبر هر شب از ساعت 22 الی 23 از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود. این برنامه به مرور آخرین اخبار مهم و به بررسی مهمترین اتفاقات ورزشی كشور می پردازد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه خبر