باشگاه خبر هر شب از ساعت 22:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه خبر

مشتاقی: كادر تغذیه تیم ملی كشتی فرنگی باید پاسخگوی حذف نجاتی باشد/ حسرت ما مدال نگرفتن محمدعلی گرایی است

سرمربی اسبق تیم ملی كشتی فرنگی گفت: كادر تغذیه تیم ملی مقصر حذف نجاتی از المپیك است چون سرمربی كشورمان بعد از مسابقات اعلام كرد نجاتی بد غذا می‌خورد و وزنش زیاد بوده است.

1400/05/13
23:22

به گزارش رادیو ورزش؛ بهرام مشتاقی سرمربی اسبق تیم ملی كشتی فرنگی در گفت و گو با برنامه باشگاه خبر رادیو ورزش گفت: با توجه به امكانات كم و آن دیدی كه مسئولان در قبل از انقلاب به كشتی فرنگی داشتند مدال برنز مرحوم پذیرایی كمتر از طلای امروز نیست.

وی افزود: بعد از انقلاب در المپیك لندن خوب نتیجه گرفتیم چون 10 سال بود بر روی فرنگی كار شده بود و موفقیت در لندن انتظارات مردم را بالا برد.

مشتاقی ادامه داد: بعد از المپیك لندن خانه تكانی شد، اما نتیجه نداد. در المپیك ریو همان افراد بودند، اما خسته بودند خوشبختانه بعد از ریو پوست اندازی انجام شد.

سرمربی اسبق تیم ملی كشتی فرنگی بیان كرد: علی گرایی یك برنز جهان دارد و رضا گرایی هم از كشتی گیران جوان ما است كه در مسابقات امیدهای جهان توانست به همراه میرزاده طلا بگیرد.

وی اضافه كرد: تیم ما جوان است و سن‌های كشتی گیران دور و بر 20 الی 21 است، اما اگر فدراسیون نگاه خوب داشته باشد این تیم در المپیك پاریس به سه مدال طلای المپیك لندن خواهد رسید و می‌توانیم با دو مدال طلا خود را به المپیك لندن نزدیك كنیم.

مشتاقی اظهار كرد: علی گرایی باید یكی از فینالیست‌ها باشد. علیرضا نجاتی یك سال و نیم پیش در جام نورسلطان طلا گرفته بود و نباید با یك كشتی او را از دست می‌دادیم. یك مقدار كادر تغذیه تیم مقصر است چون سرمربی كشورمان بعد از مسابقات اعلام كرد نجاتی بد غذا می‌خورد و هر غذایی را نمی‌خورد و وزنش زیاد بوده است.

وی ادامه داد: علیرضا نجاتی را دو روزه پیدا نكردند. یك سال و نیم است كه نجاتی در اردوها است. ما مسئول تغذیه داریم و 12 سال است با تیم‌های ملی كشتی كار می‌كند و باید جوابگو باشد. نجاتی از ورزشكارانی بود كه حتما باید مدال می‌گرفت.

سرمربی اسبق تیم ملی كشتی فرنگی تصریح كرد: نجاتی یك سال و نیم پیش در مسابقات جهانی برنز گرفته و در هر تورنمنتی كه رفته با مدال طلا برگشته است. وی به تازگی به تیم ملی تزریق نشده است.

مشتاقی بیان كرد: آنقدر خوشحالم كه در پوست خود نمی‌گنجم، اما دلم می‌سوزد چون مسابقات كشتی سی میلیون بیننده در پای تلویزیون دارد و اگر اشكالی در كار تیم بیاید ناراحت می‌شویم. این ناراحتی را گذاشتیم در داخل خانه درباره‌اش صحبت كنیم.

وی اظهار كرد: محمدرضا گرایی با مدال طلایش كاری كرده كارستان، اما حسرت ما این است كه محمدعلی گرایی باید مدال می‌گرفت كه نگرفت و این برای ما بد است. الان چندین سال است كه بچه‌های ما در چند سال اخیر قهرمان نوجوانان و جوانان جهان شده‌اند و همین بچه‌ها به تیم ملی بزرگسال تزریق شده‌اند.

برنامه باشگاه خبر هر شب از ساعت 22 الی 23 از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود. این برنامه به مرور آخرین اخبار مهم و به بررسی مهمترین اتفاقات ورزشی كشور می پردازد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه خبر