باشگاه خبر هر شب از ساعت 22:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه خبر

واردات واكسن كرونا توسط ذوب آهن به جای گرفتن طلب 300 هزار دلاری از روبین كازان روسیه

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن درباره واردات واكسن كرونا به جای گرفتن طلب 300 هزار دلاری از روبین كازان روسیه توضیح داد.

1400/06/15
22:25

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدمهدی رمضانی مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان در گفت و گو با برنامه باشگاه خبر رادیو ورزش گفت: باشگاه روبین كازان روسیه باید 300 هزار دلار به ذوب آهن پرداخت كند، اما با توجه به شرایطی كه دارد تا این لحظه نتوانسته آن را پرداخت كند.

وی ادامه داد: باشگاه روبین كازان اگر این پول را به باشگاه ذوب آهن پرداخت نكند پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته میشود، اما به خاطر تعامل بین باشگاهها و از آنجا كه بحث فرهنگی را هم یدك میكشیم امروز آقای فریدونی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن و آقای میرحیدری وكیل باشگاه دیداری با سركنسول روسیه داشتند و قرار شد جهت همكاریهای دوجانبه و تعاملات بیشتر، باشگاه روبین كازان به جای پرداخت این مبلغ به باشگاه ذوب آهن واكسن كرونا تحویل دهد.

مدیر روابط عمومی تیم ذوب آهن بیان كرد: اگر این اتفاق بیفتد كه هنوز به نتیجه قطعی نرسیده مطمئنا یك بخشی از آن را برای تیمهای ورزشی‌مان، كارگران شریف ذوب آهن و مردم عزیزمان استفاده میكنیم.

رمضانی ادامه داد: ما یكسری برنامه های فرهنگی داریم. با توجه به اینكه نماد تیم ما گاندو است در استان سیستان و بلوچستان هم بتوانیم حركاتی را انجام بدهیم و امیدواریم این قضیه به این نحو حل شود‌.

برنامه باشگاه خبر هر شب از ساعت 21 الی 22 از رادیو ورزش پخش میشود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه خبر