باشگاه خبر هر شب از ساعت 22:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه خبر

كارخانه: والیبال خون تازه می‌خواهد

سرپرست تیم ملی والیبال كشورمان گفت: تغییر و تحولات در تیم ملی برای این انجام شد چون والیبال خون تازه می‌خواهد.

1400/06/15
22:45به گزارش رادیو ورزش؛ مصطفی كارخانه سرپرست تیم ملی والیبال كشورمان گفت: فردا تیم ملی به ژاپن اعزام میشود. ساعت پنج صبح فردا از هتل المپیك به سمت فرودگاه امام خمینی(ره) حركت میكنیم و ساعت و 9:30 دقیقه به استانبول پرواز و بعد به توكیو پرواز میكنیم.

وی ادامه داد: نزدیك به 13 ساعت پرواز طول میكشد. فدراسیون والیبال تمام تلاشش را كرد كه یا از قطر یا تركیه به ژاپن برویم و به سختی توانستیم رفتن تیم از استانبول و برگشت از قطر باشد.

كارخانه اظهار كرد: ما هدف بزرگی داریم. تغییر و تحولات برای این شد چون والیبال خون تازه می‌خواهد. تمام كادر فنی ایرانی و بازیكنان جدید هستند. كادر ایرانی خیلی متحد و منسجم است و امیدوارم با یك نتیجه خوب به جایگاه اصلی خود یعنی اولی آسیا برگردیم. تیمهای اول و دوم به مسابقات جهانی میروند.

سرپرست تیم ملی والیبال بیان كرد: شاید این رشد والیبال ما در عرصه های ورزشی به دلیل مراوده ورزشی بوده چون مروادات ورزشی تكنیكها را بالا میبرد. ما زمانی وحشت داشتیم جلوی تیمهای بزرگ كنیم اما الان این هراس نیست.

وی افزود: دو ماهی است كه در خدمت آقای عطایی هستیم و با یك برنامه مدون برنامه های تیم جلو میرود و بازیكنان با تمام وجود تمرین میكنند.

كارخانه گفت: باید از عطایی حمایت كنیم. من سرپرست والیبالم و هیچكس پسرخاله من نیست. نه من در كار ایشان دخالت میكنم نه ایشان. امیدوارم نتایج خوبی بگیریم.

سرپرست تیم ملی اظهار كرد: میانگین سنی تیم ما 23 الی 24 سال است. برای سه سال دیگر در المپیك پاریس برنامه داریم. چرا آنقدر برای مربی خارجی هزینه كردیم. هدف فدراسیون ما موفقیت تیم بود، اما من این هدف را در مربی خارجی ندیدم كه این برنامه را داشته باشد.

وی ادامه داد: داورزنی به این باور رسید با توجه به اینكه هزینه برای مربی خارجی بالاست الان شاید با مربی ایرانی بهتر نتیجه بگیریم.

كارخانه تصریح كرد: این مسابقات برای فدراسیون مهم است و برنامه ریزی كوتاه مدت اینست كه در آسیا موفق باشیم.

سرپرست تیم ملی بیان‌كرد: ما چرا پولمان را به مربی خارجی بدهیم. من نمره بیست به عطایی و كادر ایشان میدهم. فدراسیون همان امكاناتی را كه در اختیار مریی خارجی بود هم اكنون در اختیار تیم ملی گذاشته است.

كارخانه اظهار كرد: از تیمی كه در المپیك توكیو بود هفت بازیكنش در تركیب نیستند و با تیمی جوان به ژاپن میرویم. هدف بزرگ تلاش بزرگ میطلبد. امیدوارم بچه های ما در پیك مهارتی و تكنیكی باشند و كادر ما از ظرفیتهای خود به خوبی استفاده كند.

برنامه باشگاه خبر هر شب از ساعت 21 الی 22 از رادیو ورزش پخش میشود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه خبر