باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

كاظمی‌پور: بانوان ملی پوش و قهرمان از حمایت بیشتری نسبت به مردان برخوردار می‌شوند

باشگاه بانوان امروز(26مهر) در گفتگو با كاظمی‌پور برنامه های توسعه ورزش بانوان را پیگیری كرد.

1401/07/26
13:55

مریم كاظمی پور، معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان در گفتگو با برنامه باشگاه بانوان رادیو ورزش در خصوص آغاز هفته تربیت بدنی اظهار كرد: تكالیف محوله بر اساس سند دولت سیزدهم را پیگیری می‌كنیم. تفاهم نامه ای در بخش بانوان بین وزارت ورزش و جوانان و آموزش و پرورش امضا شد. این تفاهم نامه برای توسعه ورزش دختران روستایی بود.

كاظمی پور تصریح كرد: در این تفاهم‌نامه 1300 مدرسه شبانه روزی روستایی با هدف توسعه ورزش همگانی و قهرمانی تجهیز می‌شوند. دخترانی كه مادران نسل آینده هستند با سبك زندگی سالم و سلامت رشد پیدا كنند.

وی افزود: حمایت بین بخشی خوبی در زمینه اجرای این طرح گرفته‌ایم. خیرین و بخش خصوصی در توسعه امر ورزش، همراه ما هستند.

كاظمی پور گفت: طرح پایش تندرستی بانوان نیز از موارد دیگر در هفته تربیت بدنی است. جامعه زنان 18 تا 45 ساله در تهران و چهار استان اجرا خواهد شد. امیدواریم به توسعه ورزش بانوان كمك كند.

وی در پایان گفت: در روز اول هفته تربیت بدنی، این روز به نام خانواده و بانوان نامگذاری شده است كه به طور ویژه به این قشر وسیع بپردازیم. در مدت زمان مشخص بانوان ملی پوش و قهرمان ورزشی از حمایت بیشتر و خاص نسبت به مردان برخوردار خواهند بود. بیمه، اشتغال، برنامه حمایتی ورزش و ... از هدف‌های ما برای بانوان قهرمان است.

باشگاه بانوان هر روز ساعت 11:30تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان