باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

اشرف: افتخار بزرگی ‌است كه به‌عنوان اولین داور زن ایرانی در المپیك پاریس حضور دارم

نایب رئیس فدراسیون قایقرانی درباره انتخاب خود به عنوان اولین داور زن ایرانی در المپیك پاریس و پرداخت نشدن پاداش تعدادی از قایقرانان ملی پوش بعد از بازی‌های آسیایی صحبت كرد.

1402/09/13
12:44

كتایون اشرف، نایب رئیس فدراسیون قایقرانی كه به‌عنوان اولین داور زن ایرانی در المپیك پاریس حضور پیدا خواهد كرد در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: 4 سال پیاپی در رقابت‌های قایقرانی آسیا و كاپ قهرمانی جهان و قهرمانی جهان با صبر، پشتكار و زحمت داوری كردم. كه در مجموع با بررسی عملكردم من را برای داوری در دو رشته‌ی مسابقات قایقرانی المپیك پاریس انتخاب كردند. من به عنوان اولین داور زن ایرانی هستم كه در المپیك حضور پیدا كردم و این افتخار بزرگی است كه نماینده ایران در این مسابقات هستم. پیش از مسابقات المپیك دو مسابقه كاپ قهرمانی جهان را به صورت آزمایشی و هماهنگی بین داوران قضاوت خواهم كرد.

نایب رئیس فدراسیون قایقرانی در مورد نحوه حضور ملی پوشان در المپیك گفت: انتخابی عمومی بچه‌ها منهای كسانی كه قبلاً در بازی‌های پیش از این حضور داشتند، برای شانس حضور دیگران در تمام استان‌های كشور انجام شده است. انتخابی بعدی بعد از برگزاری اردوها است كه نفرات اصلی انتخاب می‌شوند. دو سال پیاپی ورزشكاران خودشان را برای المپیك آماده كردند و این چند ماه باقیمانده را نیز سخت كار می‌كنند. امیدواریم كه بتوانیم سهمیه‌های زیادی را كسب كنیم.

اشرف در مورد پرداخت پاداش به قایقرانان بعد از بازی‌های آسیایی اظهارد كرد: تعدادی از بچه‌ها بعد از بازگشت از بازی‌های آسیایی هنوز پاداش خود را دریافت نكردند، كه این موضوع برای خود من هم جای تعجب دارد. این بچه‌ها در بازی‌های آسیایی خوش درخشیدند و زمان زیادی را تمرین می‌كنند و باید وعده‌ای كه به آنها داده شده است، عمل كنند. نازنین ملایی هم یكی از كسانی است كه پاداش خود را دریافت نكرده است كه در حال حاضر جمعه برای تمرین بیشتر به یونان سفر كرده است.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان