باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

برگزاری 4 رویداد بین المللی از 23 بهمن تا 3 اسفند در خانه تكواندو تهران

نایب رئیس فدراسیون تكواندو گفت: 4 رویداد بین‌المللی مهم از 23 بهمن تا 3 اسفند به میزبانی خانه تكواندو تهران برگزار خواهد شد.

1402/11/18
12:42

لیلا سلیمی نایب رئیس فدراسیون تكواندو در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: چهار رویداد بین‌المللی از 23 بهمن تا 3 اسفند در خانه تكواندو تهران برگزار خواهد شد. سی‌وسومین دوره رقابت‌های بین‌المللی جام فجر كه 23 و 24 بهمن در بخش بانوان و 25 و 26 بهمن در بخش آقایان برگزار می‌شود. ششمین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی 27 و 28 بهمن ماه در بخش بانوان و همچنین 27 بهمن در بخش پاراتكواندو نیز برگزار خواهد شد. دوازدهمین دوره جام باشگاه‌های آسیا 2 اسفند ماه در بخش بانوان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینكه همزمان در كشور تركیه و امارات هم تورنمنت‌های 20 امتیازی برگزار می‌شود ولی استقبال خوبی از این تورنمنت‌ها شده است. رقابت‌های جام فجر 10 امتیاز، جام فدراسیون جهانی 20 امتیاز و جام باشگاه‌های آسیا 10 امتیاز دارد كه 12 كشور و تیم پناهندگان ثبت نام كردند و دوشنبه 23 بهمن مسابقات آغاز خواهد شد.

سلیمی گفت: كشورهای هند، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، پاكستان، ارمنستان، نپال اردن، عمان، عراق، مغولستان و تیم پناهندگان كشورهایی هستند كه در این تورنمنت‌ها شركت كردند و در قسمت پارا مكزیك، كره جنوبی و چین تایپه نیز ثبت نام كرده‌اند.

وی ادامه داد: داورهای خارجی نیز در این مسابقات حضور دارند. 16 داور خانم داریم و همچنین در هر رویداد 20 داور ایرانی حضور خواهد داشت و سعی كردیم از تمام داورهای بین المللی استفاده كنیم.

نایب رئیس فدراسیون تكواندو افزود: فدراسیون تكواندو تمام تلاش خود را كرده است تا یك میزبان خوب و شایسته باشد. 9 جلسه هماهنگی برقرار كردیم. نواقص را به حداقل رساندیم و زیرساخت‌ها را بازسازی كردیم.

سلیمی در آخر اضافه كرد: امیدوارم مبینا نعمت‌زاده هم در آخر اواخر اسفند ماه بتواند دومین سهمیه المپیك را كسب كند تا در المپیك پاریس دو نماینده خانم داشته باشیم.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان