باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

رضایی خبر داد؛ اعزام بانوان شمشیرباز به بحرین برای مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا

نایب رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: برای مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا امشب 4 نفر و پس فردا 5 نفر به كشور بحرین اعزام می‌شوند.

1402/11/30
10:47

شیرین رضایی نایب رئیس فدراسیون شمشیربازی در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا در كشور بحرین در حال برگزاری است و امشب گروه اول بانوان در اسلحه فلوره عازم كشور بحرین می‌شوند. مسابقات در اسلحه فلوره سه‌شنبه صبح آغاز می‌شود كه ما چهار نفر را در اسلحه فلوره به این مسابقات اعزام كردیم. پس فردا هم چهار نفر در اسلحه سابر و یك نفر در اسلحه اپه عازم كشور بحرین خواهند شد.

وی ادامه داد: هفته اول اردیبهشت هم مسابقات زون آسیا برگزار می‌شود كه می‌توانیم در آن مسابقات سهمیه المپیك را كسب كنیم.

رضایی در مورد مسابقات لیگ برتر شمشیربازی گفت: مسابقات دور رفت لیگ برتر بانوان هفته گذشته در یزد برگزار شد. در اسلحه سابر 9 تیم، در اپه 11 تیم و در فلوره 8 تیم شركت كردند. تعداد تیم‌ها نسبت به قبل بیشتر شده بودند. دیده می‌شد كه تیم‌ها و باشگاههایی كه هزینه‌های بیشتری می‌كنند تعداد ملی پوشان در آن تیم‌ها بیشتر است و باعث اختلاف بین 3 باشگاه برتر با بقیه تیم‌ها می‌‌شود. قرار شد سال آینده در آیین نامه گستردگی منصفانه و عادلانه بین تیم‌ها در نظر گرفته شود.

نایب رئیس فدراسیون شمشیربازی ادامه داد: با توجه به اینكه سالن تهران آماده نشده بود مسابقات در یزد برگزار شد. بعد از ماه مبارك رمضان اولین اردوی بچه‌های شمشیربازی در سالن تهران برگزار خواهد شد.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان