باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

غیاثی: ورزشكاران و مردم را به مشاركت قوی، رقابت واقعی و انتخاب سالم دعوت می‌كنم

نایب رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: به عنوان خادم ورزشی مردم و ورزشكاران را به مشاركت قوی رقابت، واقعی و انتخاب سالم دعوت می‌كنم تا شرمنده خون شهدا نشویم.

1402/12/09
13:45

كبری غیاثی نایب رئیس فدراسیون تیراندازی در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: از ابتدای اسفندماه، اردوهای تپانچه و تفنگ برای ورزشكاران برگزار شده است. 25 اسفند تا 6 فروردین، ورزشكاران برای تجهیز و آمادگی برای كسب آخرین سهمیه اهداف پروازی به اردوی تداركاتی به كشور آلمان اعزام خواهند شد.

غیاثی در مورد كسب سهمیه المپیك بانوان افزود: تا الان 3 سهمیه گرفتیم و تلاش می‌كنیم كه به سهمیه‌ها اضافه شود. آخرین كسب سهمیه المپیك
مسابقات اهداف پروازی در كشور قطر است كه بانوان اعزام خواهند شد. در سال جدید هم در رشته‌های تفنگ و تپانچه به كشور برزیل اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: اختتامیه مسابقات لیگ دسته 1 و لیگ برتر در 18 اسفند برگزار می‌شود و نفرات اصلی انتخاب می‌شوند. هفته آینده برای رنكینگ در رشته‌های تفنگ و تپانچه نیز مسابقاتی را برگزار خواهیم كرد. مسابقات اهداف پروازی از 16 تا 18 اسفند هم برای كسانی كه ثبت نام كردند برگزار می‌شود.

نایب رئیس فدراسیون تیراندازی در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت:
به عنوان یك خادم ورزشی مردم و ورزشكاران را به مشاركت قوی، رقابت واقعی و انتخاب سالم دعوت می‌كنم. تا بر مشكلات فائق شویم و زیر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی با اقتدار ادامه دهیم و شرمنده خون شهدا نشویم.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان