باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

نصیری اعلام كرد؛ اعزام تیم‌های پاراتیراندازی و تیروكمان بانوان به كره جنوبی و جمهوری چك

نایب رئیس فدراسیون جانبازان و توان‌یابان از برگزاری مسابقات تیم‌های والیبال نشسته، پاراتیراندازی، تیر و كمان و دوومیدانی برای كسب سهمیه پاراالمپیك گفت.

1403/01/20
17:59

مژگان نصیری نایب رئیس فدراسیون جانبازان و توایابان در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش در مورد مسابقات والیبال نشسته بانوان، انتخابی پاراالمپیك پاریس كه در چین در حال برگزاری است، گفت: این مسابقات آخرین فرصت برای كسب سهمیه پاراالمپیك پاریس برای كشورهاست. رقابت‌ها بسیار سنگین است. هفت تیم مدعی كسب سهمیه در این مسابقات شركت كردند كه فقط چین از قبل كسب سهمیه كرده است و به عنوان میزبان در این مسابقات شركت می‌كند و امتیازات آن ثبت نخواهد شد.

وی ادامه داد: در مسابقه با كشورهای تایلند، ژاپن و آلمان برنده شدیم و فقط دیروز در بازی با اسلوونی با امتیاز بسیار نزدیك شكست خوردیم. بازی‌ها دوره‌ای است و نتایج و تعداد بازی‌ها ادامه دارد. تیم‌ها بسیار قدرتمند هستند ولی بچه‌های ما هم بسیار تلاش می‌كنند و فعلاً بعد از اسلوونی تیم ایران در رده دوم قرار دارد.

نصیری در مورد مسابقات تیم پاراتیراندازی بانوان افزود: تیم پاراتیراندازی از 16 فروردین وارد اردو شد و اوایل اردیبهشت به كره جنوبی اعزام می‌شود و امیدواریم كه برای سهمیه‌هایی كه توزیع می‌شود موفق عمل كنند. تیم تیر و كمان هم در اردو هستند و تیر ماه مسابقات كسب سهمیه در جمهوری چك را در پیش رو دارند.

نایب رئیس فدراسیون جانبازان و توان‌‌یابان در مورد تیم دوومیدانی بانوان هم اظهار كرد: در اردیبهشت مسابقات دوومیدانی تحت نظر كمیته بین‌المللی پارالمپیك را خواهیم داشت كه فرصت كسب سهمیه است. اردوی تیم ملی دوومیدانی هم از چند روز دیگر آغاز خواهد شد.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان