ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

رحمانی: هتل‌ ورزش و 2 سالن چند منظوره به زودی در تاكستان افتتاح می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تاكستان گفت: 3 پروژه نیمه كاره كه هتل‌ ورزش و 2 سالن چندمنظوره ست به زودی افتتاح خواهند شد.

1402/04/13
12:16

علی رحمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تاكستان در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش گفت: تاكستان قطب ورزش استان قزوین است همچنین تاكستان مهد پرتاب وزنه است و تنها سالن اختصاصی پرتاب وزنه كشور در تاكستان احداث شده است.

وی ادامه داد: در تاكستان دارای امكانات ورزشی مطلوبی هستیم. هشت زمین چمن فوتسال و دو زمین چمن طبیعی داریم و سه پروژه نیمه كاره در دست احداث است كه یك هتل ورزش برای برگزاری مسابقات، اردوها و میزبانی تیم‌ها و همچنین 2 سالنه چند منظوره است.

رحمانی بیان كرد: شهرستان‌تاكستان در 8 رشته بسیار مطرح است مانند فوتبال، كشتی، تیراندازی و... و قهرمانان فراملی در این رشته‌ها داریم و در بخش بانوان بسیار فعال هستیم و كاپیتان تیم فوتبال بانوان از شهرستان‌ تاكستان است.

وی افزود: 12 تیم در لیگ برتر در رده‌ها و سطوح مختلف داریم و در ورزش كشتی در لیگ برتر و دسته یك چندین بار جام قهرمانی را كسب كرده ایم همچنین در تیراندازی نیز جام قهرمانی را در كشور كسب كردیم و در بخش پایه نیز برنامه‌ریزی داریم و در آینده قهرمانانی از شهرستان تاكستان معرفی خواهند شد.

برنامه ایران‌خاك‌دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:00 از شبكه رادیویی ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران