ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

شاه علی خبر داد افتتاح اولین چمن مصنوعی در شهرستان شاهین شهر

رئیس اداره ورزش و جوانان شاهین شهر از افتتاح چمن مصنوعی و استخر در ماه جاری در این شهرستان خبر داد.

1402/06/08
13:08

احسان شاه علی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: در شاهین شهر چمن مصنوعی نداشتیم و با حمایت مسئولین و خیرین شهرستان اولین چمن مصنوعی در شاهین شهر در شهریور افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین استخر تازه تاسیس شهرستان كه تازه كارهای آن انجام شده است به زودی افتتاح می‌شود. با توجه به اینكه ما در شهرستان خوابگاه نداریم نمی‌توانیم میزبان بسیاری از رشته‌های ورزشی باشیم و این ضعف ورزشی بزرگ شاهین شهر است.

شاه علی ادامه داد: شاهین شهر با جمعیت 300 هزار نفر 14813 ورزشكار سازمان یافته و 112 باشگاه ورزشی ثبت شده دارد و به خاطر اقلیم این شهرستان پتانسیل خوبی در رشته‌های ورزشی وجود دارد و فعال‌ترین باشگاه لیگ برتر كشور در بسكتبال هم در بانوان و هم آقایان مربوط به شاهین شهر است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر گفت: المپیاد ورزشی طرح استعدادیابی در 26 رشته ورزشی با حدود 7 هزار ورزشكار با كمك شهرداری، آموزش و پرورش و با حضور آقای پولادگر معاون وزیر ورزش برگزار شد كه آقای پولادگر در این المپیاد اعلام كرد: این طرح، طرح نمونه كشور بود كه با این جمعیت برگزار شد و تا به حال، طرح استعدادیابی در شهرستانهای دیگر با چنین جمعیتی برگزار نشده است.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.
انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران