ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

آرمان خبر داد؛ برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی در هفته آینده

مدیر كل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: هفته آینده مراسم تقدیر و تجلیل از قهرمانان بازی‌های آسیایی و پار آسیایی برگزار خواهد شد.

1402/09/01
11:00

جهانبخش آرمان، مدیر كل ورزش و جوانان استان گیلان در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: ورزشكاران استان گیلان در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 16 مدال را به ارمغان آوردند كه 8 مدال برای بازی‌های آسیایی و 8 مدال برای بازی‌های پاراآسیایی است.

آرمان ادامه داد: هفته آینده مراسم تجلیل و تقدیر از قهرمانان بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی با حضور مسئولین ارشد استانی به نحو احسنت انجام خواهد شد.

مدیركل ورزش و جوانان استان گیلان در مورد اقدامات صورت گرفته برای بانوان گفت: همه اماكن و سالن‌های ورزشی مخصوص بانوان كه به مزایده رفته بود و دست بخش خصوصی بود، در اختیار هیئت‌های مربوطه و اولویت استفاده این قهرمانان قرار دادیم تا بانوان قهرمان بتوانند بدون دغدغه افتخارآفرینی كنند.

جهانبخش در مورد برنامه‌های ورزشی این استان اظهار كرد: در رشته قایقرانی برنامه‌ریزی جامع و كاملی انجام دادیم. در حال كشف استعدادهای برتر در رشته‌های مختلف با همكاری آموزش و پرورش هستیم.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران