ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

حاجی حسینی: در بهمن میزبان مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر هستیم

مدیر كل ورزش و جوانان استان یزد گفت: میزبان سی و دومین مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در بهمن ماه هستیم.

1402/09/08
13:01

زهیر حاجی حسینی مدیر كل ورزش و جوانان استان یزد در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: ما در بازی‌های آسیایی و
پاراآسیایی 9 نماینده داشتیم، كه حاصل آن 5 مدال رنگارنگ بود كه از همه آن قهرمانان تشكر می‌كنم.

وی در مورد برنامه‌های ورزشی استان یزد در ماه‌های باقیمانده سال گفت: میزبان مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر در بهمن ماه هستیم كه بزرگترین رویداد بعد از انقلاب تعریف شده است. رنكینگ المپیك هست و ورزشكاران مختلفی از سراسر جهان در این رویداد شركت می‌كنند.

مدیركل ورزش و جوانان استان یزد در مورد زیرساخت‌های ورزشی این استان گفت: با توجه به رویكرد دولت سیزدهم مبنی بر تكمیل پروژه‌های نیمه تمام، برنامه ما نیز در حوزه ورزش این است كه، بخشی از پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در سطح استان تمام شود و به مرحله بهره‌برداری برسد. پروژه‌هایی كه چندین سال از عمر آنها می‌گذرد مانند استخرهای ورزشی كه پیشرفت‌های بالای 70 درصد دارند در اولویت اصلی ماست.

وی افزود: بخشی از عمده اعتبارات مبنی بر به‌سازی و تعمیرات اماكن ورزشی است كه سال‌های سال به‌سازی نشده‌اند. تكمیل سالن‌های چند منظوره نیز در اولویت بعدی ما قرار دارد.

حاجی حسینی در مورد استفاده ورزشی از كویری بودن استان یزد گفت: ظرفیت اصلی این استان موضوع گردشگری است، كه شهری تاریخی است كه 700 هكتار بافت تاریخی آن در یونسكو ثبت شده است. كویر یكی از ظرفیت‌های ماست كه باعث شده است سال‌ها در قله فوتبال و والیبال ساحلی باشیم و میزبان مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی بسیاری باشیم.

وی در مورد حضور بانوان در ورزشگاه استان یزد گفت: ورزشگاه شهید نصیری استان یزد امكان حضور بانوان را ندارد. پیگیر آن هستیم با توجه به الزامات و پروتكل‌ها زمینه حضور بانوان در ورزشگاه را فراهم كنیم.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران