ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

بیرامی: نمایندگان مجلس آینده قوانین بودجه سالانه ورزش را به صورت ویژه ببینند

مدیر ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی گفت: نمایندگان مجلس آینده در برنامه‌های خود قوانین بودجه سالانه ورزش را به صورت ویژه ببینند تا با قوانین حمایتی قوی‌تر، ورزش‌قوی‌تر و ایران‌قوی‌تر داشته باشیم.

1402/09/11
13:31

سجاد بیرامی مدیر كل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: استان آذربایجان غربی روند رو به رشدی را در توسعه ورزش دارد. با حمایت مسئولین در حوزه ورزش همگانی بسیار فعال هستیم و برنامه‌های متعددی برای بالا بردن سطح مشاركت مردمی در فعالیت‌های ورزشی انجام دادیم.

وی ادامه داد: در توسعه زیرساخت‌های ورزشی یكی از استان‌هایی هستیم كه مورد حمایت ویژه دولت به جهت توجه به مناطق كم برخوردار هستیم و در مناسبت‌های مختلف پروژه‌های ورزشی زیادی را افتتاح كردیم ولی همچنان نیازمند پروژه‌های ورزشی بیشتری هستیم.

بیرامی گفت: در حوزه توسعه ورزش قهرمانی استان آذربایجان غربی در حوزه دیپلماسی ورزشی در برگزاری مسابقات مهم جهانی و آسیایی در سطح جهان 13 رویداد آسیایی و جهانی را میزبان بوده است و تنها به عنوان یكی از استان‌های بین الملل و مهم در امر برگزاری مسابقات با كیفیت جهانی و آسیایی خود را مطرح كرده است و نماینده شایسته ایران بوده است.

مدیر كل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه اظهار كرد: از نمایندگان مجلس آینده توجه چند بخشی به ورزش در كنار دولت كه تلاش خود را برای توسعه ورزش می‌كند، انتظار داریم.

وی افزود: انتظار ما از نماینده‌های آینده مجلس این است كه در قوانین و مواد قانونی در بحث ظرفیت سازی‌ها به خصوص اعتبارات ورزش و جوانان چه در حوزه عمرانی چه در حوزه معافیت‌های مالی و مشوق‌های ورزشی برای بخش خصوصی اهتمام ویژه‌ای را داشته باشند.

بیرامی ادامه داد: ورزش در دنیا بسیار با اهمیت است و اگر قوانین حمایتی قوی‌تری پشتوانه ورزش باشد به رشد آینده ورزش كشور كمك می‌كند. نماینده‌ها در برنامه‌های خود حتماً قوانین بودجه سالانه ورزش را به صورت ویژه ببینند. با توجه به اینكه ورزش اثر مستقیم در حوزه سلامتی و تندرستی جامعه دارد و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب از همه مسئولین انتظار توجه ویژه ورزشی را خواستار بودند.

مدیر كل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی گفت: نمایندگان آینده مصوبات خوبی را در حمایت از قهرمانان و ملی‌پوشان و رفع دغدغه‌های ورزشكاران در زمینه اشتغال مسكن و تمامی حوزه‌ها در نظر داشته باشند تا با حمایت‌های قانونی ورزش قوی‌تر و ایران‌قوی داشته باشیم.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران