ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

افتتاح پروژه (شش‌هزار) در استان البرز تا آخر سال

مدیركل ورزش و جوانان استان البرز گفت: پروژه بزرگ (شش‌هزار) كه كامل‌ترین و بزرگترین سالن سرپوشیده است تا آخر سال افتتاح می‌شود.

1402/09/14
14:15

بهزاد فروغی، مدیركل ورزش و جوانان استان البرز در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: دست پری از بازی‌های آسیایی و مخصوصاً پاراآسیایی داشتیم. بعد از چند سال یك مراسم تجلیل برای مدال آوران و قهرمانان گرفتیم و مراسم تجلیل بعدی با كمك شورای شهر از مدال آوران و قهرمانان برگزار خواهد شد.

وی افزود: باتوجه به ظرفیت‌ها، باید دغدغه‌های بچه‌ها را كم كنیم و از آنها پشتیبانی كنیم. وقتی از ورزشكاران دغدغه را برمی‌داریم نتیجه آن طلایی می‌شود. برای المپیك جلسات مقدماتی را گذاشتیم تا بتوانیم نیازهای بچه‌ها را برآورده كنیم. طبق فرمایش و تاكید ویژه رهبر معظم انقلاب باید از ورزشكاران حمایت كنیم. یكی از درس‌های بزرگی كه رهبر انقلاب در دیدار با قهرمانان و ورزشكاران به ما دادند این بود كه از تك تك جامعه ورزش به صورت جداگانه تشكر كردند.

مدیركل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد: استان البرز زیرساخت پایینی دارد و پروژه‌های نیمه كاره زیادی داشتیم كه پیشرفت فیزیكی خاصی نداشت. با توجه به سفر رئیس جمهور به این استان كه اهالی ورزش را بسیار خوشحال كرد، در حال حاضر بودجه خوبی گرفتیم و با سرعت ویژه، پروژه شش هزار كه كامل‌ترین و بزرگترین سالن سرپوشیده است تا آخر سال افتتاح خواهد شد.

فروغی گفت: با توجه به شرایط استان البرز كه جانبازان و معلولین زیادی در این استان حضور دارند، ولی هیچ استخری برای آنها نیست. ما یك پروژه بزرگ برای جانبازان و معلولین داشتیم كه سالن آن پیشرفت داشت ولی استخر آن مانده بود، كه تا یك سال آینده استخر این مجموعه نیز مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد همچنین دو تا خانه جوان كه در سه، چهار ماه آینده آنها را افتتاح می‌كنیم.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 08:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران