ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

جوادی: پرشور كردن فضای انتخابات و حضور حداكثری دغدغه جامعه ورزشكاران است

مدیركل ورزش و جوانان استان تهران گفت: توجه به قهرمانان، ورزش همگانی و اتمام پروژه‌های ورزشی درخواست ما از نمایندگان مجلس آینده است و پرشور كردن فضای انتخابات دغدغه جامعه ورزشكاران است.

1402/09/18
12:10

جوادی، مدیركل ورزش و جوانان استان تهران در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: شرایط ورزشی تهران رو به صعود است، هم در پروژه‌های عمرانی و هم در بحث افتخارات توسط ورزشكاران تهرانی در تیم‌های ملی رشد چشمگیری داشتیم. در موضوع به میدان آوردن خرد جمعی و پیشكسوتان ورزشی برای اولین بار در شورای اندیشه ورز استان تهران از ظرفیت و حضور پیشكسوتان استفاده می‌كنیم.

وی در مورد كمبود زیرساخت‌ها ورزشی تهران نسبت به جمعیت این استان گفت: زیرساخت‌های ورزشی در تهران مناسب به رشد جمعیت رشد نكرده است. در گذشته مسابقه كلنگ زنی بین مدیران ایجاد شده بود و فقط پروژه را كلنگ می‌زدند و رها می‌كردند. حدود 106 پروژه ورزشی رها شده داشتیم.

مدیركل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: در این یك سال و نیم كه بنده مسئولیت ورزش استان تهران را به عهده گرفتم. از افتتاح هر پروژه‌ای منع شدیم تا تكلیف 106 پروژه رها شده مشخص شود. سال گذشته 15 پروژه را افتتاح كردیم و امسال هم تا پایان سال با توجه به منابع و بودجه‌های دریافتی 15 پروژه دیگر را افتتاح می‌كنیم و همچنین سرعت پروژه‌های مانده را گسترش دادیم.

وی در مورد انتخابات مجلس آینده اظهار كرد: دغدغه جامعه ورزشكاران پرشور كردن فضای انتخابات و حضور حداكثری است. از نماینده‌های آینده با توجه به اینكه ورزش در بحث شورآفرینی و نشاط آفرینی و سرزنده كردن جامعه تاثیر بسزایی دارد، خواهشمندیم كه به ورزش توجه ویژه شود.

مدیركل ورزش و جوانان استان تهران بیان كرد: بحث اتمام پروژه‌ها، توجه به قهرمانان كه با از خود گذشتگی دل مردم را شاد می‌كنند و همچنین نگاه ویژه به ورزش همگانی كه اثر مستقیم در سلامت جامعه دارد.

جوادی در مورد كشتی استان تهران بیان كرد: نسبت به سال‌های گذشته اتفاقات خوبی در كشتی افتاده ولی در حد و شأن استان تهران نبوده است. حدود 8 سالی سال بود كه جامعه كشتی نسبت به كشتی تهران قهر بودند و جلو نمی‌آمدند. ولی بعد از تحولات و تغییرات كه به نحو مثبت انجام شد، بزرگان كشتی، پای میدان آمدند. ما كار را از حوزه استعدادیابی نونهالان و نوجوانان شروع كردیم و بعد از 20 سال تهران در المپیاد استعدادهای برتر قهرمان كشور شد.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران