پنجره ای رو به شب هرشب از ساعت 23:00 به مدت 180دقیقه

رادیو ورزش

پنجره اي رو به شب

لیبروی تیم ملی والیبال در شبی با والیبال


برنامه "شبی با والیبال" دوشنبه 10 مهر، با حضور علی شاكری و سیف الله ترابی، كارشناسان برنامه و مهدی مرندی، لیبرو تیم ملی والیبال، به بررسی سوابق ورزشی این ملی پوش پرداخت.

1396/07/11
09:53


به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی مرندی، لیبرو تیم ملی والیبال، درباره خود گفت: بنده 31 سال سن دارم و متولد قزوین هستم. مشوق اصلی من در ورود به رشته والیبال پدرم بود؛ زیرا وی یكی از پاسورهای قدیمی استان قزوین است. از 10 سالگی فعالیت در رشته والیبال را آغاز كردم و از سال 2014 عضو تیم ملی والیبال شدم.
وی، در پاسخ به این سوال كه شما علی رغم استعداد خوبی كه در والیبال دارید، چرا دیر كشف شدید، بیان كرد: من ابتدا در تیم پردیس متحد قزوین فعال بودم و از سال 86 به تیم كاشان پیوستم. متأسفانه در مسیر صعودی كه داشتم بدشانسی آوردم و از سال 87 باید به خدمت سربازی می رفتم و 2سال از بازی عقب افتادم. سال 90 برای تیم سیرجان بازی كردم؛ البته قبل از پیوستن به این تیم آسیب دیدگی در ناحیه مچ پا برایم پیش آمد و من را عقب انداخت. این اتفاقات همه دست به دست هم داد تا دیر به تیم ملی والیبال بپیوندم.
ملی پوش والیبال، درباره حضور خود در تركیب تیم اعزامی به المپیك گفت: خدا را شاكرم كه افتخار حضور در المپیك را نصیبم كرد. قبل از مسابقات انتخابی المپیك، نمی دانستم كه 12 بازیكن به المپیك اعزام می شوند و خدا خدا می كردم كه ظریف در لیست باشد؛ اما در نهایت به تصمیم سرمربی تیم، تنها لیبرو اعزامی به مسابقات بنده شدم.
مرندی، در پاسخ به این سوال كه آیا قبل از لیبرویی پست تخصصی دیگری در والیبال داشتید، اظهار داشت: من ابتدا پاسور بودم. در سال 82 قبل از مسابقات جوانان كشوری حسن شاهسون و علی مؤذن پست لیبرویی را به من پیشنهاد دادند. ابتدا به این پست علاقه ای نداشتم و دوست داشتم راه پدرم را ادامه بدهم؛ اما اكنون به این پست علاقه دارم. به نظرم پست پاسوری را می توانستم ادامه بدهم؛ اما با توجه به نداشتن قد بلند، عمر ورزشی ام كوتاه می شد.
برنامه زنده پنجره ای رو به شب، دوشنبه ها با نام شبی با والیبال، با اجرای مسعود اسكویی و كارشناسی علی شاكری و سیف الله ترابی، كاری از گروه مسابقات ورزشی است كه با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش های ورزشی و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از ساعت 22 به مدت 4 ساعت تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

دسترسی سریع
پنجره ای رو به شب